"Смерть Кощія вже близько. Кремль боротиметься до кінця" - Муждабаєв про загрози створенню української православної церкви (відео)

Журналіст наголосив, що УПЦ МП в Україні - це державна російська організація, яка до останнього приходу буде займатися пропагандою "русского мира".

РПЦ всіма силами намагається не допустити створення в Україні єдиної православної церкви. Ілюстрація:kr24.com.ua

РФ буде робити все для того, щоб не допустити створення єдиної православної церкви в Україні. Про це заявив журналіст Айдер Муждабаєв у відео, опублікованому на YouTube, зазначають Патріоти України.

Він зазначив, що близько 80% прихожан МП в Україні готові перейти в єдину автокефальну православну церкву України, що означає швидку "смерть" РПЦ в нашій країні.

"Це означає, що "смерть Кощія" - вона близько. Під "Кощієм" я маю на увазі РПЦ в Україні. Її смерть. Навіть не як церковної, а державної російської організації, яка до останнього приходу буде займатися в Україні російською пропагандою і пропагандою "русского мира", - сказав Муждабаєв.

Журналіст підкреслив, що представники РПЦ їздять по країнах і агітують проти автокефалії для України. "Щоб все було як раніше і РПЦ залишалася найбільшою і крутою православною церквою. У тому числі, представники РПЦ, наскільки я чув, зустрічаються навіть з самим патріархом Варфоломієм. Я, чесно кажучи, радив би Варфоломію бути обережнішим у зустрічах з ними", - вважає він.

"Кремль буде боротися насмерть", - підсумував Муждабаєв.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Диплома не будет, или Как выпускников российских военных ВУЗов разрывают украинские снаряды", - Чибісов (фото, відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 9:57

"Прибытие в оккупационные войска ВС РФ курсантов и студентов военных училищ и ВУЗов - дело обыкновенное. В Кремле предпочитают обучать будущих "ихтамнетов" в боевой обстановке. Благо, "проблем" с отсутствием горячих точек у Москвы нет", - пише у своєм...

"Русскоязычный Киев лет через десять будет воспоминанием", - Воронянська

вівторок, 19 лютий 2019, 9:28

"Фильма… Так уважительно говорили век назад, когда поход в кино был гораздо более выдающимся событием, чем посещение привычного театра", - пише у своєму блозі Олена Воронянська, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Фильм "Круты. 1918" о том вр...