Сьогодні міністр - завтра зек: На Заході змушують Порошенка та Яценюка пожертвувати друзями-корупціонерами

Для перемоги над корупцією, потрібно почати реформу Генпрокуратури та судової системи. Це буде тривалий бій, але держава вже більше не може від нього ухилятися.

Ілюстрація:xn--j1aidcn.org

Владній коаліції потрібно триматися разом, принаймні, БПП і Народному фронту. Про це в блозі на Новом Времени пише шведський економіст, старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд, передають Патріоти України.

«Вони можуть зібрати альтернативну підтримку для різних голосувань. Дострокових парламентських виборів в 2016 році слід уникнути, і влада, схоже, сама в цьому зацікавлена.

Щоб коаліції вдалося вижити, керівникам необхідно почати справжню боротьбу з корупцією. Це означає, що їм доведеться пожертвувати декількома вищестоящими чиновниками, які очевидно замішані в корупції. Вибір за ними, але справжні винуватці повинні бути виявлені, затримані і покарані", - зазначає експерт.

Аслунд підкреслює, що для перемоги над корупцією, потрібно почати реформу Генпрокуратури та судової системи. Це буде тривалий бій, але держава більше не може від нього ухилятися.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Германия точно не наш союзник, и если власти игнорировали факты с 2014 года - это их прокол", - Сазонов

субота, 22 січень 2022, 18:29

"Две очень показательных новости в контексте вероятного российского широкомасштабного вторжения в Украину. Наглядные настолько, что их даже комментировать - лишнее. Но два слова от себя я добавлю", - пише політолог Кирило Сазонов на своїй сторінці у со...

"Из Киева, где сейчас пытаются понять, насколько вероятным является вторжение в случае неудачи дипломатии, важная смена российской оптики, возможно, не столь заметна", - Портников

субота, 22 січень 2022, 16:58

"Практически сразу же после отлета из Киева государственного секретаря США Энтони Блинкена президент Украины Владимир Зеленский обратился к соотечественникам с призывом не паниковать и оптимистичным прогнозом развития событий в стране. Впрочем, уже на ...