Покидьки додумались: В Україні затримано банду "антикорупціонерів"-хабарників, в одного з них паспорт 'ЛНР'

Наразі проводиться документування злочинної діяльності групи, а також виявлення інших фактів протиправних дій її членів.

Ілюстрація:Hyser

Правоохоронці затримали групу "антикорупціонерів" за вимагання коштів з посадовців. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції, зазначають Патріоти України.

Зловмисники створили громадську організацію, що нібито займалася боротьбою з корупцією в державі. Водночас молодики вимагали від працівників державних органів та комерційних структур кошти за нерозголошення компромату та конфіденційної інформації, які вони підробляли.

Якщо ж "мішені" злочинців відмовлялись платити, на них тисли – погрожували фізичною розправою та знищенням майна. Як останній аргумент, зловмисники повідомляли в Інтернеті про викриття ще одного "корупціонера" та поширювали сфальсифіковану інформацію.

Окрім цього, під час обшуку в одного з фігурантів виявлено паспорт так званої Луганської народної республіки. Також у членів злочинної групи виявлено документи, що були зібрані та сфальсифіковані відносно потенційних жертв.

Ще у них виявили речі та предмети, які використовувалися для погроз та насильства, і вогнепальну зброю.

Організатора злочинної групи поліцейські затримали після вимагання коштів. Наразі проводиться документування злочинної діяльності групи, а також виявлення інших фактів протиправних дій її членів..

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...