"Совок" незнищенний або пригоди росіян у Канаді, - блогер

Андрій Титаренко розповів, як росіянка у канадському місті вирішила нарвати на варення та компот черешень у парку, а потім дивувалася, що отримала за це квитанцію з вимогою сплатити штраф.

Ілюстрація:www.closetcanuck.com

"Необычайные приключения русских в Канаде. Привожу cut-and-paste из группы взаимопомощи." - пише у своєму Facebook Andrew Titarenko, передають Патріоти України, продовжуючи:

"Хороший человек попал в переплёт и просит совета.

B соседнем городском парке в конце аллеи есть несколько черешневых деревьев и подруга решила нарвать фруктов для домашнего компота и варенья на зиму. Bчера полезла на дерево с сумкой, а минут через 30 пришли какие-то двое в фуражках и стали говорить, чтобы слезла и даже выписали квитанцию.

Черешню, слава богу, не забрали.

Она спрашивает, действительно ли нужно теперь $65 платить, или это её просто попугать хотели. А также подскажите, где можно достать трёхлитровые стеклянные банки под закатку для компота. Спасибо."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як Україна може реалізувати свій величезний потенціал у виробництві водню

вівторок, 21 вересень 2021, 6:50

Берлін зобов'язався підтримати перехід Києва на поновлювані джерела енергії, включаючи створення "Зеленого фонду", і розвивати двосторонні проекти в сфері енергетики. "По итогам сделки с Вашингтоном, Берлин обязался поддержать переход Киева на возобнов...

Брати в оптику бачать ті самі ворожі укріплення: Донецька родина, у якій проти окупантів воювали всі (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 6:30

Неймовірна історія донецької родини, у якій за батьківщину, проти московитської орди, воювали геть усі. Двоє братів воюють поруч, але жодного разу так і не зустрілися. Вони захищають свій дім у буквальному розумінні того висловлювання, передають Патріо...