"Совок" незнищенний або пригоди росіян у Канаді, - блогер

Андрій Титаренко розповів, як росіянка у канадському місті вирішила нарвати на варення та компот черешень у парку, а потім дивувалася, що отримала за це квитанцію з вимогою сплатити штраф.

Ілюстрація:www.closetcanuck.com

"Необычайные приключения русских в Канаде. Привожу cut-and-paste из группы взаимопомощи." - пише у своєму Facebook Andrew Titarenko, передають Патріоти України, продовжуючи:

"Хороший человек попал в переплёт и просит совета.

B соседнем городском парке в конце аллеи есть несколько черешневых деревьев и подруга решила нарвать фруктов для домашнего компота и варенья на зиму. Bчера полезла на дерево с сумкой, а минут через 30 пришли какие-то двое в фуражках и стали говорить, чтобы слезла и даже выписали квитанцию.

Черешню, слава богу, не забрали.

Она спрашивает, действительно ли нужно теперь $65 платить, или это её просто попугать хотели. А также подскажите, где можно достать трёхлитровые стеклянные банки под закатку для компота. Спасибо."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ваша жертва не буде марною": Екс-нардеп Володимир Парасюк розповів, що означає відступ з Сєвродонецька і Лисичанська

понеділок, 4 липень 2022, 7:25

Це той випадок, коли доводиться робити крок назад, щоб згодом зробити два вперед. "Ситуація з Сєвєродонецьком і Лисичанськом у військовому плані повністю себе вичерпала. Як би важко не було, а було надзвичайно важко, всі поставлені завдання вищого кері...

Знищено найбільший склад боєприпасів російських окупантів у Донецькій області (відео)

понеділок, 4 липень 2022, 5:32

У тимчасово окупованому Росією місті Сніжне Донецької області в ніч на понеділок, 4 липня, було знищено склад боєприпасів. Відповідне відео з'явилося у мережі, передають Патріоти України. Як зазначено, згаданий склад є найбільшим на захоплених землях у...