На порятунок вухастого відрядили одразу два судна – департамент офіцерів дикої природи та шрі-ланкійський флот. Щоб повернути бідолашного слона на берег, дайвери накинули на нього мотузки та буксирували до узбережжя, де він зрештою був звільнений.
Науковий співробітник групи збереження природи "A Rocha Авінаш Кришнан не вірить, що тварину вдалось врятувати.
«Вони дуже хороші плавці. Проте плавання в 16 км від берега не є звичним для слона, адже він витрачає багато енергії та швидко слабне. До того ж, солона вода – не добре для їхньої шкіри, тому в такому разі ситуація, ймовірно, виправдовує втручання людини», – розповів чоловік.
До слова, слони вправно плавають через свій хобот, який вони використовують за принципом трубки для підводного плавання. Слони також мають унікальну легеневу структуру і вони є близькими родичами манатів і дюгонів, які жили у воді.
Під Харковом російський командир роти Владислав Балграбський вивів решту своєї роти з позиції у полон воїнам 13-ї бригади Нацгвардії «Хартія». Про це він розповів в інтерв’ю журналісту Юрію Бутусову на YouTube каналі «Бутусов Плюс», повідомляють Патріо...
Країна-агресорка Росія змінила тактику використання безпілотників в атаках по Україні. Про це в п’ятницю, 4 квітня, пише The Telegraph, аналізуючи збільшення кількості російських ударів по Україні від дня початку переговорів між США та РФ 18 лютого в Е...