На порятунок вухастого відрядили одразу два судна – департамент офіцерів дикої природи та шрі-ланкійський флот. Щоб повернути бідолашного слона на берег, дайвери накинули на нього мотузки та буксирували до узбережжя, де він зрештою був звільнений.
Науковий співробітник групи збереження природи "A Rocha Авінаш Кришнан не вірить, що тварину вдалось врятувати.
«Вони дуже хороші плавці. Проте плавання в 16 км від берега не є звичним для слона, адже він витрачає багато енергії та швидко слабне. До того ж, солона вода – не добре для їхньої шкіри, тому в такому разі ситуація, ймовірно, виправдовує втручання людини», – розповів чоловік.
До слова, слони вправно плавають через свій хобот, який вони використовують за принципом трубки для підводного плавання. Слони також мають унікальну легеневу структуру і вони є близькими родичами манатів і дюгонів, які жили у воді.
Україна звернулась до Італії та інших європейських партнерів з проханням організувати в Римі розширений саміт щодо війни Росії проти України, коли світові лідери прибудуть на похорон Папи Римського Франциска. Про це повідомляє La Reppublica в четвер, 2...
"Як тебе не любити... Русанівська набережна, тихий, благісний ранок. Туркочуть голуби, мостячись на осоння на бетонній плиті, скрекочуть жаби в очереті. Кілька дідків уткнулось у Дніпро вудками, зоддалеки на пісочку загоряє старша пані в бікіні", - пиш...