На порятунок вухастого відрядили одразу два судна – департамент офіцерів дикої природи та шрі-ланкійський флот. Щоб повернути бідолашного слона на берег, дайвери накинули на нього мотузки та буксирували до узбережжя, де він зрештою був звільнений.
Науковий співробітник групи збереження природи "A Rocha Авінаш Кришнан не вірить, що тварину вдалось врятувати.
«Вони дуже хороші плавці. Проте плавання в 16 км від берега не є звичним для слона, адже він витрачає багато енергії та швидко слабне. До того ж, солона вода – не добре для їхньої шкіри, тому в такому разі ситуація, ймовірно, виправдовує втручання людини», – розповів чоловік.
До слова, слони вправно плавають через свій хобот, який вони використовують за принципом трубки для підводного плавання. Слони також мають унікальну легеневу структуру і вони є близькими родичами манатів і дюгонів, які жили у воді.
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...