Київ перетворюється в бетонне гетто, і це серйозний привід для протестів. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню From-UA розповів громадський діяч, лідер громадянської кампанії «Форум порятунку Києва» Віталій Черняховський, інформують Патріоти України.
За словами співрозмовника видання, неухильне "падіння" Києва за всіма показниками спостерігається з 1996-го року. "Коли в лютому 2014-го року змінилася влада в Україні, і коли втік президент Віктор Янукович, незважаючи на це міськрада не була розпущена і продовжувала засідати, зберігаючи якісь повноваження.
А люди, які були корисні для потенційних керівників, такі як, наприклад, Володимир Бондаренко з партії "Батьківщина", перетікали в команду потенційного переможця виборів Віталія Кличка. І обкрадання міста безкарно залишалося на тому ж рівні", - говорить експерт.
Найбільша проблема, за словами Черняховського, полягає в тому, що засудження з боку громадськості відсутнє як таке.
"У цьому можна звинуватити і ЗМІ, які підім'яті олігархатом і не висвітлюють об'єктивно всю ситуацію в місті. На Майдан, наприклад, канали йти закликали, а під Міськраду, щоб вимагати поліпшення життя в столиці, ніхто не кличе. І, природно, через повну інформаційну заглушку приводів для протестів немає, а насправді їх набагато більше, ніж непідписання Асоціації України з ЄС", - констатує співрозмовник видання.
Одним з найголовніших приводів для занепокоєння, на думку Віталія Черняховського, є ущільнення забудови, яке перетворює місто в "бетонне гетто".
"Хаотичний розвиток Києва призвів до величезного зростання неконтрольованої маси нелегальних мігрантів, які перебувають в столиці без реєстрації. Зараз в цілому на території міста понад 7 мільйонів чоловік, цьому, звичайно, сприяла війна на сході і анексія Криму, звідки в більшій частині приїхали люди. Це та цифра, яку підтвердив міністр МВС Арсен Аваков. Це перша проблема", - зазначає експерт.
"Друге. Неконтрольоване будівництво призвело до різкого збільшення автомобілів. Зараз офіційно зареєстрованих машин в Києві близько 1 млн 100 тис. Це дуже багато. Але також потрібно говорити про 750 тис. незареєстрованих авто, які тут постійно знаходяться.
А вони займають досить простору і різко погіршують якість повітря. Крім цього, з'являються парковки, які займають міський простір", - додає громадський діяч.
Також, продовжує експерт, в наявності різке зменшення зелених насаджень. "Які території здаються під забудову? Реальні ліси, парки, сквери, тому що вільних пустирів вже немає і поготів. Все забудовано. А через це погіршується якість повітря", - каже Віталій Черняховський.
Плюс до всього, додає експерт, спостерігається різке погіршення якості води. "Через будівництва на березі Дніпра, в тому числі приватні, а також незаконних підприємств, виникають неочищені стоки і каналізації, за якими йдуть нечистоти. Які куди зливаються? Правильно, в річку", - зазначає експерт.
Донька українською співачки Олі Полякової нарешті поїхала на навчання до США та наразі перебуває в Бостоні. Блогерка Маша Полякова у своєму Instagram розповіла про новий етап у житті, передають Патріоти України. Так, 19-річна дівчина нарешті поїхала до...
"Чому Олексій Федоричев досі веде бізнес в Україні? За даними Центру протидії корупції, "з початку повномасштабної війни Україна конфіскувала активів РФ щонайменше на 15 млрд грн", а Фонд держмайна отримав у своє управління 1175 об'єктів. Цифра, слід в...