"Эстонский курорт для американских M1 Abrams", - Злий одесит

Представники командування США і Сил оборони Естонії урочисто відкрили в Тапа об'єкти військової інфраструктури для союзників по НАТО.

В Тапа відкрили військові споруди НАТО на 11 млн доларів. Фото: ЖЖ.

"Ничего необычного, просто церемония открытия новой военной инфраструктуры в Эстонии. Кто построил? Конечно же, США. Зачем? Конечно же, для хранения и обслуживания военной техники. Где? В городе Тапа. Что за город? Да так, небольшой, малочисленный, русскоговорящих около 40%, зато один из крупнейших в Эстонии железнодорожных узлов". Про це пише у своєму Livejournal zloy_odessit, інформують Патріоти України, продовжуючи:

"Теперь в Тапе будет не только много русскоговорящих, но и англоязычных любителей кентуккийского бурбона розлива без холодной фильтрации.
От такое!".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бензин дешевшає, а зріджений газ дорожчає: Експерт дав прогноз щодо цін на паливо

п’ятниця, 13 грудень 2019, 12:15

Зниження цін на бензин і дизпаливо пов'язано в першу чергу зі зміцненням національної валюти.​. У той час як на заправках почали дешевшати бензин і дизпаливо, зріджений газ, навпаки, істотно дорожчає. Так, з середини листопада літр автогазу в роздрібні...

Ситуація критична, або черговий "втомлений": В столиці руйнується унікальний міст (фото, відео)

п’ятниця, 13 грудень 2019, 12:00

Міст Патона в Києві – на межі НП. Унікальній споруді вже 66 років, за цей час не було жодного капітального ремонту. Сьогодні через корозію товщина окремих елементів конструкції зменшилася вдвічі-втричі. Що відбувається та що буде з мостом через Дніпро ...