"Эстонский курорт для американских M1 Abrams", - Злий одесит

Представники командування США і Сил оборони Естонії урочисто відкрили в Тапа об'єкти військової інфраструктури для союзників по НАТО.

В Тапа відкрили військові споруди НАТО на 11 млн доларів. Фото: ЖЖ.

"Ничего необычного, просто церемония открытия новой военной инфраструктуры в Эстонии. Кто построил? Конечно же, США. Зачем? Конечно же, для хранения и обслуживания военной техники. Где? В городе Тапа. Что за город? Да так, небольшой, малочисленный, русскоговорящих около 40%, зато один из крупнейших в Эстонии железнодорожных узлов". Про це пише у своєму Livejournal zloy_odessit, інформують Патріоти України, продовжуючи:

"Теперь в Тапе будет не только много русскоговорящих, но и англоязычных любителей кентуккийского бурбона розлива без холодной фильтрации.
От такое!".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Я ловлю рибу в бікіні": Стала відома найсексуальніша рибалка

середа, 21 серпень 2019, 0:30

Американка підкреслює, що рибалка замінює їй тренування на м'язи верхньої частини тіла. "Уроженка американского города Майами, штат Флорида, прославилась в Instagram фотографиями с пойманной рыбой. Пользователи сети окрестили женщину "самой сексуальной...

Жовто-синій переворот унікального народу, - Вахтанг Кіпіані

вівторок, 20 серпень 2019, 23:50

Українців, об'єднує територія, мова, віра, історична пам’ять, цінності. Це так і не так. Українець за кров’ю і за паспортом Олександр Захарченко став фронтменом так званої ДНР. Українець Вадим Колесніченко довгі роки боровся проти реального державного...