Сторона ліжка, на якій ми спимо, впливає на самопочуття, - вчені

І як тепер ліжко ділити подружнім парам?

Фото від infokava.com

Погіршення самопочуття людини часто буває пов'язано з неочевидними чинниками, в чому змогли переконатися автори нових експериментів, що проводилися у Великобританії. Вчені висловили думку про те, що на здоров'я впливає навіть те, з якого боку ліжка ми спимо, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Спочатку експериментатори ставили завдання визначити, чи є зв'язок між тим, з якого боку ліжка спить чоловік, і якістю його відпочинку, що впливає на стан організму, інформують

«Експеримент допоміг дійти висновку, що люди, які вважають за краще спати на лівій стороні ліжка, висипаються і відпочивають краще», - так було з'ясовано вченими після спостережень.

За словами авторів роботи, людина, що спить на лівій стороні ліжка, висипається набагато краще, оскільки її сон виявляється більш спокійним і глибоким.

«Крім цього таких людей набагато рідше мучить безсоння, порівняно з людьми, які сплять на правій стороні ліжка», - наводиться думка організаторів дослідження в електронному журналі Med-internet.

Спостереження медиків і результати спеціального анкетування респондентів показали: ті люди, які сплять на лівій стороні, на 4% частіше прокидаються вранці такими, що відпочили і у доброму гуморі порівняно з іншими.

Крім того, дослідники помітили, що «лівосторонні» сплячі на 9,5% частіше виявляють психічну стійкість: вони частіше сприймають складні життєві ситуації з позитивом.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Зараз росію накриває економічний канібалізм - це коли у тебе закінчуються лампочки в квартирі, а купити ніде, тому викручуєш в туалеті", - Олена Кудренко

четвер, 30 червень 2022, 19:59

"Краснодар та Ростов здохнуть в останню чергу, говорять деякі аналітики. Бо там чернозем, і поки можна щось вирощувати на землі - росіянин буде мати щось їсти. В першу чергу здохнуть східні регіони, "русскій сєвєр" (кострома, вологда...) В Пітері теж б...

"Драпануть, как со Змеиного, не удастся: репарации Россия будет выплачивать Украине десятилетиями", - Ейдман

четвер, 30 червень 2022, 18:08

"Армия мародеров, поджав крысиный хвост, драпанула с острова Змеиный вслед за русским кораблем. Ее руководство заявило, что это не отступление, а "жест доброй воли". Так же они в будущем объяснят и свое неизбежное бегство с Украины", - пише у своєму бл...