Страна, где выгода одного аэропорта важнее выгоды миллионов людей, где МАУ выгодно, а Ryanair нет - обречена, - екс-депутат Київради

Олексій Давиденко пояснив, що Україна не змогла домовитися з європейським лоукостером Ryanair, тому що влада розмовляє з будь-яким бізнесом, зважаючи на особистий інтерес.

Ілюстрація:mondonewsblog.com

Найбільший європейський лоукостер Ryanair закономірно скасував польоти в Україну, оскільки європейський бізнес не може працювати за схемами, які пропонує українська влада. Таку думку висловив екс-депутат Київради, бізнесмен Олексій Давиденко у Facebook, передають Патріоти України.

"А чего вы удивляетесь!?! Все нормально. Они ведь с Ryanair разговаривают как с любым бизнесом в этой стране!

- Здравствуйте, а мы хотим инвестировать в Украину деньги!

- Идите нахуй. У нас и так хорошо. Сначала, покажите какая нам будет с этого выгода?!

- Здравствуйте, а мы хотим создать в Украине тысячи рабочих мест!

- Идите нахуй. Зачем нам ваши рабочие места. Сначала, покажите какая нам будет с этого выгода?!

- Здравствуйте, а мы хотим предоставить вашим гражданам мировой сервис, огромный выбор за цены в десятки раз дешевле!

- Идите нахуй. Зачем нам дешевле и мировой сервис, когда мы летаем чартерами. Сначала, покажите какая нам будет с этого выгода, а потом поговорим о ваших пожеланиях и наших людях?!

- Здравствуйте, но ведь вы сами говорили, что хотите открыть украинцам дверь в Европу!

- Идите нахуй. Пусть лазят пока через форточку. Дверь им ещё открывать рано, да форточка для нас привычнее и удобнее.

Только вот какая незадача. Ryanair к такому разговору не привык! Запомните.

Украина не захотела договориться с авиакомпанией совершающей 1800 регулярных рейсов в сутки на 400 новых самолётах из 86 аэропортов Европы.

Кстати. Средний возраст самолёта Ryanair 5.5 лет.

Страна, где выгода одного аэропорта важнее комфорта, удобства и выгоды миллионов людей - обречена.

Страна, где выгода власти превалирует над выгодой общества - обречена/ Страна, где МАУ выгодно, а Ryanair нет - обречена.", – підсумував він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Український контрнаступ сплутав карти московських стратегів: Росіянам не вдається сформувати додаткову армію, її напівсформованою кинуто у бій – ISW

неділя, 24 вересень 2023, 7:50

Російські окупанти не можуть сформувати додаткові сили через одночасні контрнаступальні дії України у районі Бахмута та у південних областях. Для стримання просування загарбники змушені перерозподіляти свої нові резерви, кажуть аналітики Інституту вивч...

"Нє імєющій аналагав в мірє" "Змеевик": У Путіна заморозила проект "гіперзвукової ракети-вбивці авіаносців"

неділя, 24 вересень 2023, 7:05

Росія призупинила розробку нової ракети "Змеевик", яка раніше була заявлена як гіперзвукова ракета-вбивця авіаносців. . Як повідомляють росЗМІ, причина заморозки проекту полягає у тому, що у російського ВПК зараз в пріоритеті модернізація наявних раке...