"Суровы норвежские шахтёры, хранящие в тайных пещерах Абрамсы", - Злий одесит (фото)

В Норвегії почався процес розконсервації складів Армії США. Фото: ЖЖ.

У минулому році я писав про те, що в Норвегії почався процес розконсервації складів Армії США, розміщених в цій країні на випадок глобального протистояння з СРСР. Одне з таких місць знаходиться в районі Тренделаг і добра там було складено досить, що б стримувати наступ радянської армії тривалий час. Про це пише у своєму Livejournal zloy_odessit, передають Патріоти України, продовжуючи:

"Хотя сам склад не единственный и таинственных пещер, о которых даже местные всегда знают, предостаточно.

И вот, техника из тех самых “пещер”, по аналогии с шахтами Донбасса, стала всё чаще появляться на виду. В частности, морпехи США будут принимать участие в учениях “Strategic Mobility Exercise 17” именно на ней. А раз так, то техники без дела не сидят, работы у них, судя по всему, ещё очень много.

Кроме того, напомню, что в этом году в Европе планируется разместить Stryker XM1296 Infantry Carrier Vehicle (проходящие испытания сейчас на детройтском полигоне General Dynamics Land Systems) с башней Protector Medium Caliber Turret (MCT-30) – первый Stryker с 30-мм пушкой, созданный специально для борьбы с российскими ББМ. Разработчиком башни для обновленного Stryker стала норвежская компания Kongsberg Protech Systems, а потому, дабы не возить туда-сюда технику, как мне кажется, штампование новых, грозных БТР для нужд Европы начнётся прямиком в холодных пещерах.

Вот такие они, суровые норвежские шахтёры.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Нічна атака "Шахедів" на Одещину: Під вогонь потрапив автобус з українцями поблизу румунського кордону

вівторок, 26 вересень 2023, 7:16

У ніч на 26 вересня Збройні сили Російської Федерації атакували Одеську область безпілотними літальними апаратами. Про атаку повідомили в Повітряних силах ЗСУ. О 01:50 у командуванні попередили, що група ворожих дронів висунулася в бік півдня Одеської ...

Кадирова на "троні" замінить син? Опозиціонер назвав важливий нюанс

вівторок, 26 вересень 2023, 6:25

Старший син глави Чечні Рамзана Кадирова 17-річний Ахмат наразі висувається до влади в Росії. Однак він навряд чи зможе очолити республіку після смерті батька, якщо це станеться найближчим часом. Головна проблема - його вік. Таку думку в ексклюзивному ...