
"Ще один великий російський бізнес в Україні закривається через бойкот українців." - пише у своєму Facebook Зен Антипоп, інформують Патріоти України.
Раніше з нашого ринку пішла компанія "Лукойл" – продали активи австрійцям, закрили головний офіс в Києві і повністю згорнули всю операційну діяльність. Компанія "МТС" з ринку наразі не пішла, але змушена була замаскуватися, змінивши свій російський бренд на західний – "Vodafone".
І ось тепер "Роснефть" продає свої заправки ("ТНК", "Formula", "Золотой Гепард", "Смайл") відомому швейцарсько-американському нафтовому холдингові.
Причина продажу – різке погіршення виробничо-фінансових показників українських активів "Роснефті" через катастрофічне падіння продажів майже на 75%. Падіння відбулося внаслідок бойкоту українцями російських товарів та послуг, який розпочався після Революції гідності та початку російської агресії.
От здається дрібниця: кожен окремий українець ухвалює рішення в своєму житті та робить маленьку дію. І ось величезна корпорація втрачає три чверті своїх доходів й змушена залишити ринок. Варто нам усвідомити свою силу й частіше нею користуватися, щоб змінити себе й країну!
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...