Однак часто люди запитують, чи безпечно вживати сири із пліснявою, адже вона вважається навіть небезпечною. Варто зазначити, що пліснява буває різною. Та, що з’являється на хлібі чи інших харчових продуктах і дійсно шкідлива, зазначають Патріоти України.
Знамениті сорти Брі та Камамбер покриті зверху білою цвіллю. Червона цвіль характерна для сортів Мюнстер і Ліваро. І, нарешті, найвідоміша і популярна сирна цвіль – зеленувато-блакитна, яка міститься всередині сиру, а не зовні. У цю групу входять Рокфор, Горгонзола, Дорблю, Данаблю, Бергадер і інші.
Сири із пліснявою не лише не шкідливі, але навпаки корисні: у них багато кальцію, а цвіль допомагає організму засвоювати його краще. Сири з пліснявою перевершують яйця і рибу по вмісту протеїнів. А ще вони багаті на амінокислоти, які сприяють формуванню та зміцненню м'язів і покращують роботу кишківника.
Однак є і негативні моменти: через високий відсоток жирності сири із пліснявою варто вживати в обмежених кількостях, особливо тим, хто стежить за фігурою.
Також з обережність до блакитних сирів варто ставитись і людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Взагалі відмовитись від таких делікатесів треба вагітним жінкам та дітям.Повністю здоровим людям дієтологи рекомендують вживати не більше 50 грамів такого сиру в день. З цим делікатесом чудово гармоніює келих вина з насиченим смаком і фрукти.
Також дієтологи не рекомендують зберігати такі сири у плівці чи в поліетиленовому пакеті. "Блакитні" сорти сприймають лише папір чи фольгу.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...