Однак часто люди запитують, чи безпечно вживати сири із пліснявою, адже вона вважається навіть небезпечною. Варто зазначити, що пліснява буває різною. Та, що з’являється на хлібі чи інших харчових продуктах і дійсно шкідлива, зазначають Патріоти України.
Знамениті сорти Брі та Камамбер покриті зверху білою цвіллю. Червона цвіль характерна для сортів Мюнстер і Ліваро. І, нарешті, найвідоміша і популярна сирна цвіль – зеленувато-блакитна, яка міститься всередині сиру, а не зовні. У цю групу входять Рокфор, Горгонзола, Дорблю, Данаблю, Бергадер і інші.
Сири із пліснявою не лише не шкідливі, але навпаки корисні: у них багато кальцію, а цвіль допомагає організму засвоювати його краще. Сири з пліснявою перевершують яйця і рибу по вмісту протеїнів. А ще вони багаті на амінокислоти, які сприяють формуванню та зміцненню м'язів і покращують роботу кишківника.
Однак є і негативні моменти: через високий відсоток жирності сири із пліснявою варто вживати в обмежених кількостях, особливо тим, хто стежить за фігурою.
Повністю здоровим людям дієтологи рекомендують вживати не більше 50 грамів такого сиру в день. З цим делікатесом чудово гармоніює келих вина з насиченим смаком і фрукти.
Також дієтологи не рекомендують зберігати такі сири у плівці чи в поліетиленовому пакеті. "Блакитні" сорти сприймають лише папір чи фольгу.
Ворог продовжує наступ на лиманському напрямку, намагаючись повістю захопити панівні висоти в районі сел Нове. Захоплення цього району дозволить ворогу відрізати логістику на нашому плацдармі за Осколом, і тоді там не втриматись, не втримати ні Борову,...
Президент РФ Володимир Путін запропонував відновити переговори з Україною. Його мета — не завершити війну, а продовжувати її шляхом затягування самого перемовного процесу. Про це сказав журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України. Відомо, щ...