"Так и хочется воскликнуть, хватит бомбить Воронеж! Омск остался без газа, а РФ все мечтает устроить "холодомор" Украине", - Злий Одесит

Країна, що займає перше місце в світі за запасами газу, по суті, не тільки не облаштувала мережу його поставок в значну кількість домогосподарств по країні, але і відключає його за борги цілим містам, районам, областям, наголосив блогер.

Ілюстрація:UDF.by "Вот честно, просто не могу пройти мимо этой новости, пришедшей из-за поребрика, ведь она как нельзя лучше демонстрирует то, как работает принцип кармического бумеранга. Но, обо всём по порядку." Про це у Livejopurnal пише zloy_odessit, передають Патріоти України, продовжуючи:

Так, с 15 июня сего года компания "Газпром межрегионгаз Омск" прекратит поставку газа семи теплоснабжающим компаниям Омской области и непосредственно самого города Омск. Таким образом, с 15 июня данный регион сверхдержавы окажется отключенным от газоснабжения. Отключение обусловлено задолженностью в размере 826 млн рублей.

Не знаю, как эта ситуация разрешится, может Путин лично заплатит со своей пенсии за нищебродов из Омска, а может, начнут устанавливать буржуйки, но не это же главное. А главное то, что страна, занимающая первое место в мире по запасам газа, по сути, не только не обустроила сеть поставок оного в значительное количество домохозяйств по стране, но и отключает его за долги целым городам, районам, областям. Одно радует, что хоть не в январе.

И вот тут даже не знаю, что и думать… В России разного рода ура-патриоты, с гринкартой США, призывали устроить “холодомор” Украине, а пока без газа сидят в основном граждане сверхдержавы. Так и хочется воскликнуть, хватит бомбить Воронеж!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Самый неприятный момент для России": Радзіховський розповів, що найбільше б’є по Москві

неділя, 24 червень 2018, 11:30

Санкції щодо Росії залишаються на невизначений час. ЧС в Росії проігнорували європейські лідери. Виникає запитання, чи довго триватиме бойкот? Леонід Радзіховський про те, чому себе так веде Захід, і чому Росія не поступиться по Україні. Патріоти Укра...

Хіти тижня. "Зробіть послугу. Вийдіть з України. Вас не повинно там бути": Трамп неофіційно звернувся до Путіна

неділя, 24 червень 2018, 11:00

Президент США Дональд Трамп заявив, що якби у нього можливість поговорити зі своїм російським колегою Володимиром Путіним на саміті G7, він неодмінно попросив би його піти з України та Сирії. Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу Fox News, передают...