"Танками їх треба давити, отих фінів": український нардеп потролив "безпорадність" росіян

Фінська прикордонна служба заборонила перетинати кордон з Росією на півночі на велосипеді.

Російсько-фінський кордон. Ілюстрація:www.cheap-trip.eu

Народний депутат Віталій Чепинога заявив, що росіяни "здрібніли", бо перетинають кордон Фінляндії не на танках, а на велосипедах. Про це Чепинога написав на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

"Фінляндія заборонила перетинати росіянам кордон на велосипедах. Тут в чому прикол? Пішки перетинати кордон - не можна. А на веліку - було можна. Однак дуже багато російських "велосипедистів" заїжджали до Фінляндії у такий спосіб - навсігда... Тепер фіни вирішили, що досить їм такого...

В общим, шото ізмільчав москваль останім часом. То на танках через кордони їздили, а тепер - на веліках... Та й то не пускають...", - додав Чепінога.

Раніше з'явилася інформація про те, що фінська прикордонна служба заборонила перетинати кордон з Росією на півночі на велосипеді. Тепер перетинати кордон можна буде тільки на автомобілі.

Як зазначили у Фінляндії, підставою для заборони послужив той факт, що "пересування на велосипеді в зимових умовах загрожує безпеці як самих велосипедистів, так і інших учасників дорожнього руху".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Замість українських патріотів на Донбас завезли неотесаних московитів - Олександр Горобець

середа, 21 лютий 2018, 0:35

Усупереч плану українізації Миколи Скрипника. Є в українській історії людина, котра стоїть начебто особняком від усіх інших. Сто літ тому ім’я її гриміло на всіх усюдах. Прізвище з пошаною називалося у головних президіях і на мітингах. Його ідеї натвор...

"Розгром у Сирії вагнерівців підриває моральний дух у всіх збройних силах РФ", - Фельгенгауер

середа, 21 лютий 2018, 0:30

Павло Фельгенгауер підкреслив, що наслідки бою 7 лютого можуть виявитися набагато серйознішими, ніж сама собою тактична поразка в далекій Сирії. Під час розгрому авіацією США найманців приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер" у Сирії вагнерівців не...