"У цивілізованому світі російський паспорт - як тавро на корові", - нардеп Чепинога

Тими людьми, які раптом вирішили отримати у якості другого російський паспорт, мають цікавитися не тільки спецслужби, але й медицина.

Нормальній людині російський паспорт не потрібний. Ілюстрація: соцмережі.

"Я ще якось можу зрозуміти, коли людина прагне отримати паспорт громадянина США, Великої Британії, Сінгапуру, якихось Віргінських чи Багамських островів... Там можуть бути якісь бізнес-офшорні чи репутаційні мотиви й поясненн", - пише нардеп Віталій Чепинога на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"А от російський паспорт нормальній людині нашо? Щоб узять напрокат пральну машину в Рязані? Щоб прописатися в Саратові? Щоб стати на облік у психдиспансері?.. Здається, жодних інших переваг він не дає.

У цивілізованому світі російський паспорт має приблизно таку ж силу, як тавро на корові. Думаю, такими людьми мають цікавитися не тільки спецслужби, але й медицина".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"У Путіна є ідея фікс": ЗМІ з'ясували, як в РФ хочуть провернути сценарій з ядерним ударом

понеділок, 8 серпень 2022, 12:58

Президент країни-агресора Росії Володимир Путін не лише не відмовився від варіантів застосування ядерної зброї у війні з Україною, але й дав безпосереднє розпорядження такі варіанти готувати. Про це повідомляє Telegram-канал Генерал СВР, передають Пат...

"Революція" в США: Що таке "третя" партія та кому вона потрібна

понеділок, 8 серпень 2022, 11:25

Чи реальні серйозні зміни на американському політичному ландшафті. «Сполученим Штатам дуже потрібна нова політична партія — така, що представлятиме помірковану здорову більшість. Сучасні застарілі партії зазнали поразки, обслуговуючи маргіналів. Відтак...