"У цивілізованому світі російський паспорт - як тавро на корові", - нардеп Чепинога

Тими людьми, які раптом вирішили отримати у якості другого російський паспорт, мають цікавитися не тільки спецслужби, але й медицина.

Нормальній людині російський паспорт не потрібний. Ілюстрація: соцмережі.

"Я ще якось можу зрозуміти, коли людина прагне отримати паспорт громадянина США, Великої Британії, Сінгапуру, якихось Віргінських чи Багамських островів... Там можуть бути якісь бізнес-офшорні чи репутаційні мотиви й поясненн", - пише нардеп Віталій Чепинога на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"А от російський паспорт нормальній людині нашо? Щоб узять напрокат пральну машину в Рязані? Щоб прописатися в Саратові? Щоб стати на облік у психдиспансері?.. Здається, жодних інших переваг він не дає.

У цивілізованому світі російський паспорт має приблизно таку ж силу, як тавро на корові. Думаю, такими людьми мають цікавитися не тільки спецслужби, але й медицина".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Американські аналітики ISW підрахували, скільки може тривати український Контрнаступ

вівторок, 6 червень 2023, 15:05

Успішна контрнаступальна операція може тривати дні, тижні і навіть місяці, перш ніж її результати стануть повністю зрозумілими. Про це пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни у звіті ISW. "ISW відзначає зростання бойової активності на ...

Легіон "Свобода Росії" показав ліквідацію полковника Стесєва, котрий керував обороною міста та оперативним угрупованням урядових військ "Белгород" (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:52

Зазначимо, досвідчений головоріз та каратель Стесєв вбивав мирних жителів у Чечні, Югославії, Абхазії та на території України. Як писали ПУ, Андрія Стесєва ліквідували у ніч із 4 на 5 червня в одному з прикордонних населених пунктів Білгородщині У при...