Технологічне та фінансове банкрутство російського ВПК: Доля "Армати" чим далі, тим цікавіша

Розпіарений росіянами танк «Армата» навряд чи доїде у війська.

Перспективи російського танка Т-14 «Армата» залишаються туманними. Портал defence-blog.com повідомив про те, що Міноборони РФ оприлюднило нові дані щодо термінів і обсягу закупівель перспективної бронетехніки, передають Патріоти України. На сьогоднішній день танк не надійшов на озброєння, бо не пройшов державні випробування.

У вересні 2015 року оголошувалися плани виготовити 2300 одиниць танку до 2020—2025 року. У вересні 2016 було оголошено, що до 2019 року у війська буде поставлено 70 серійно виготовлених танків. На військовому форумі Армія-2017 вже було оголошено про постачання 100 танків до 2020 року.

В ході візиту на Уралвагонзавод, де створюються бойові машини для російської армії, заступник міністра оборони РФ Юрій Борисов повідомив, що контракт з дослідної експлуатації у військах двох батальйонів танків Т-14 і одного батальйону БМП Т-15 вже підписаний.

«Необходимости форсировать работу нет. Тактико-технические характеристики изделий постоянно модернизируются: так, например, параллельно завершаются работы по новому боекомплекту. Но и существующие ТТХ сегодня вполне устраивают войска. Их уровень подтверждает и высокий экспортный потенциал этих моделей», — заявив Борисов. При цьому рішення про закупівлю серійних зразків буде прийматися тільки в 2020 році – після завершення державних випробувань. Раніше, в 2016 році, Борисов вказував, що між Міноборони РФ і Уралвагонзаводом підписаний контракт на створення дослідної партії Т-14 в кількості більше 100 одиниць.

Т-14 «Армата» – новітній російський основний середній танк, розробкою і виробництвом якого займається державна корпорація «Уралвагонзавод». Роботи зі створення нового танка почалися в 2009 році, а перша демонстрація відбулася 9 травня 2015 року на параді Перемоги в Москві.

Під час репетиції урочистого параду, присвяченому дню Перемоги у Німецько-радянській війні — 7 травня 2015 на Красній площі танк зупинився навпроти Мавзолею і заглух. Водій танка підняв червоний прапорець, що мало сигналізувати про виниклі проблеми. Танк простояв протягом усієї репетиції параду, його причепили тросом до тягача і намагалися відбуксирувати. За одними джерелами, — танк вдалося завести і рушити з місця лише після того, як на місце прибув співробітник (водій-випробувач) фірми-виробника — «Уралвагонзаводу».

Танк «Армата» до цього раніше двічі зривав репетиції параду — на підмосковному полігоні в Алабіно. У звітах зазначалось: відмова органів управління агрегатами трансмісії. Доктор військових наук і президент Академії геополітичних проблем Костянтин Сівков вважає, що слова диктора на Красній площі про «заплановану зупинку» з метою «продемонструвати можливості щодо евакуації» є «не більше ніж спроба приховати інцидент».

У 2015 році виготовлена передсерійна партія з 20 танків. Одночасно розпочато процедуру військового приймання та усунення недоліків.

Раніш російські експерти відмітили, що машина Т-14, не пройшла етап державних випробувань, а лише заводські. Він до цього часу не вироблявся серійно і не був прийнятий на озброєння.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Зрозуміли, що стали жертвою пропаганди": Четверо місцевих екс-найманців "ДНР" здалися поліції в Краматорську

субота, 23 березень 2019, 23:29

Наразі поліцейські перевіряють діяльність колишніх бойовиків. Після того, як буде доведено, що на час перебування в НЗФ вони не скоювали тяжких злочинів, чоловіки будуть офіційно звільнені від кримінальної відповідальності. Протягом тижня в поліцію Дон...

Сторінками історії: Корупція сто років тому, або Як обкрадали армію УНР і до чого це призвело

субота, 23 березень 2019, 23:15

Під акомпанемент корупційних скандалів добігає кінця передвиборча кампанія. Численні кандидати у президенти переконують у тому, яка у них «нульова толерантність до корупції». Журналісти вирішили бути в тренді й теж поговорити про корупцію, зокрема, в д...