
"Доигрались. Когда это все началось в 2014 году, в Европе считали, что "нас это не касается", - пише Олег Попенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Когда в 2015-16 гг это начало появляться на спортивных матчах считалось что это хулиганы балуются, а у нас демократия. Когда сбили самолет, все мужественно в Европе покивали головой, и продолжили строить Северный поток-2.
Теперь флаги "ДНР" появились в конце 2018 года в бурлящем Париже и все опять почему-то молчат. Я так понимаю что они не могут понять, что это чума ХХІ века и последствия ее страшнее тех, что были в средневековье".
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...
З Криму виїжджають російські співробітники ФСБ, МВС та представники Чорноморського флоту. Про це в ефірі 24 Каналу розповів генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Генерал пояснив, що Україна цілеспрямовано "перерізає ...