"Тепер французи не зможуть сказати, що це їх "не стосується": Блогер про прапор "ДНР" у Парижі

Європейцям вже час зрозуміти, що війна на Сході України та "протести" у них - явища, які мають одне й те саме першоджерело.

Французи знову скажуть, що "проблеми України їх не стосуються"? Фото: соцмережі.

"Доигрались. Когда это все началось в 2014 году, в Европе считали, что "нас это не касается", - пише Олег Попенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Когда в 2015-16 гг это начало появляться на спортивных матчах считалось что это хулиганы балуются, а у нас демократия. Когда сбили самолет, все мужественно в Европе покивали головой, и продолжили строить Северный поток-2.

Теперь флаги "ДНР" появились в конце 2018 года в бурлящем Париже и все опять почему-то молчат. Я так понимаю что они не могут понять, что это чума ХХІ века и последствия ее страшнее тех, что были в средневековье".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Від екстравагантного голови колгоспу до жахливого диктатора у центрі Європи: 30 років правління Лукашенка. Що "Бацька" обіцяв народу в перші та останні демократичні вибори Білорусі

неділя, 21 липень 2024, 0:44

Коли Лукашенко йшов на вибори вперше, він критикував комуністів, обіцяв перемогти корупцію і робив ставку на молодих виборців. . 30 років тому Олександр Лукашенко вперше виграв вибори в Білорусі. Лукашенко переміг із величезним відривом, набравши 80,3...

Десятки українських БПЛА ефектно накрили авіабазу "Миллерово" в Ростовській області: Експерти розбирали наслідки ударів (відео)

субота, 20 липень 2024, 18:45

Московський офіціоз запевняє про те, що нібито "збили" всі 26 дронів, водночас факти свідчать зовсім про інше. Авіабаза "Миллерово" сьогодні, 20 липня, у ночі стала ціллю для масштабної атаки українських дронів, які уразили критично важливі об'єкти на ...