"Теракты в России будут до тех пор, пока у власти в Кремле изверги", - Мирослав Олешко

У 1999 році ФСБ вже вбивали своїх громадян, приносячи невинні жертви заради приходу до влади Путіна.

На місці теракту в Беслані. Фото: Uznayvse.ru.

Відомий український блогер Мирослав Олешко заявив про те, що всі теракти, які сталися за останні десятиліття в Росії, неймовірним чином збіглися з цивільними мітингами непокори кремлівській владі. Про це він написав в своєму блозі, передають Патріоти України і цитують далі:

"ФСБ организовали #терракт в Питере. Не первый раз уже эта террористическая спецслужба убивает своих же граждан ради власти и продолжения своей войны в других странах. Все это чудным образом совпало с митингами простых граждан против кремлевской власти. В 1999 году ФСБ уже убивали своих граждан, невинные жертвы ради прихода к власти Путина. А затем был терракт в Норд Осте, который со слов убитой Путиным Анны Политковской так же был организован при поддержке ФСБ.

Организовывала Россия терракты в Украине: Харьков, где погиб ребенок, убийство Вороненкова, покушения на Геращенка... Этот список можно продолжать очень долго. Россию возглавляют педофилы, террористы, убийцы место которых на скамье подсудимых в Гааге. Мои соболезнования родным погибших. Помните россияне, кто вас убивает уже более 18 лет".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мы не можем попасть": Сумний Гіркін розповів, чому Росія не б'є по мостах України

п’ятниця, 3 лютий 2023, 14:00

Терорист Ігор Гіркин (Стрєлков) підтвердив, що російська зброя у порівнянні з переданим Україні західним озброєнням менш точна, тому ЗСУ здатні бити по мостах, а окупанти - ні. Під час чергового стріму провоєнна аудиторія Гіркіна запитала у нього, чому...

"8 КамАЗів "300-их": Мер Мелітополя Федоров розповів про неймовірні втрати окупантів

п’ятниця, 3 лютий 2023, 12:53

Українські захисники продовжують знищувати окупантів. Втрати ворога настільки великі, що навіть своїх "трьохсотих" росіянам доводиться перевозити насипом у вантажівках. Так, 2 лютого на території Приазов'я помітили одразу 8 КамАЗів, набитих окупантами....