
Голова Донецької ОДА Павло Жебрівський оприлюднив інформацію про те, що бойовики увечері 18 липня обстріляли житлові квартали Авдіївки, під час яких поранення отримали двоє мирних жителів. Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України.
Жебрівський підкреслив: "Житлові квартали Авдіївки знову потрапили під обстріл російсько-терористичних угруповань.
Годину тому один зі снарядів влучив у будинок по вулиці Шевченка. Поранено двоє чоловіків - 1955 і 1961 рр народження. З осколковими пораненнями голови вони були доставлені в міську лікарню. Лікарі кажуть, стан - середнього ступеня тяжкості. Надають всю необхідну допомогу.
Як повідомляють мені в військово-цивільній адміністрації Авдіївки, в місті досі чути вибухи - бойовики б'ють по позиціях наших армійців".
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...