То скільки все ж таки можна пити чоловікам - дослідження

Одні кажуть, що пити треба менше, інші що пити треба більше. Але якщо прислухатися, і ті, і інші сперечаються про те, скільки все-таки пити (з народного гумору).

Ілюстрація з відкритого джерела

Вчені з Фінляндії провели дослідження, щоб виявити безпечну норму спиртного для організму чоловіків. Експеримент тривав 20 років, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Протягом цього часу експерти вивчили інформацію 2,5 тис добровольців. З'ясувалося, що чоловіки, які вживають алкогольні напої частіше двох разів на тиждень, мають більше шансів отримати інсульт, ніж ті, хто вживає спиртне в міру або утримується від нього. Однак фахівці зазначили, що тверезий спосіб життя не є панацеєю.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Риск для граждан Украины заключается не в перелетах в Турцию. Куда опаснее не та страна, куда они едут отдыхать, а та, куда они потом возвращаются. Это позорище", - епідеміолог про заяву Зеленського

понеділок, 19 квітень 2021, 6:12

"Заявление президента Зеленского о наращивании туристического потока из Украины в Турцию свидетельствует о том, что у него нет понимания об эпидемиологической ситуации ни в Украине, ни в Турции. Это еще раз доказывает, что в окружении президента нет со...

"Если дернутся, то уже никакого "Минска-3" не будет, и останавливаться будут уже не на границах Донецкой и Луганской областей", - Пушилін хвалився Соловйову, як давитиме "біндєр"

понеділок, 19 квітень 2021, 0:00

Рейк'явік знов у небезпеці. Всі знають, що старий МММщик слів на вітер не кидає. І кожне слово "щире золото правди". "Голова "ДНР" Пушилін в ефірі YouTube-каналу «Соловьёв.Live» в неділю розповідав, як він нас "давитиме", - написав політтехнолог Олексі...