Зруйнувавши шахти окупованого Донбасу, викинувши таким чином донецьке вугілля зі світових ринків, терористи "Л/ДНР" фактично спрацювали на користь американської економіки. Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Денис Казанський, коментуючи прибуття в Україну першої партії вугілля зі США, передають Патріоти України.
Він вказав на те, що своїми діями терористи забезпечили американцям новий ринок збуту - "донбаські шахти зруйновані і затоплені, зате у американських шахтарів додалося роботи". "Якщо судити не за словами і заявами, а виключно по конкретних вчинках, то Захарченка, Плотницького та їхніх соратників по боротьбі за "ЛДНР" можна вважати просто еталонними американськими агентами, в завдання яких входило знищення Донбасу на догоду Дяді Сему. Ось хто справді служить американським інтересам!" - написав він.
Казанський наголосив, що до початку "російської весни" Україна не купувала американське вугілля, а вкладала ресурси у видобуток вугілля на Донбасі. При цьому жителі шахтарських міст мали роботу і зарплату, а на світовий ринок щороку надходили мільйони тонн донецького вугілля.
"Що вийшло тепер, у результаті проведення "референдуму" та реалізації "хитрого плану"? Донецьке вугілля викинуте зі світових ринків і ринку України, а його місце тепер зайняло вугілля зі США. Шахтарі Донбасу сидять без роботи і без грошей, зате сотні мільйонів доларів з України тепер вливаються у вугільну галузь США", - пояснив він.
"Геніальна багатоходівка! Бойовики "ЛДНР" називають американськими маріонетками український уряд, а самі в відкриту працюють на Вашингтон. Третій рік патріоти Донбасу воюють за те, щоб Америка змогла продати побільше свого вугілля", - додав журналіст.
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...