"Це постколоніальна, постгеноцидна хвороба і її треба лікувати" - експерт про те, чому багата ресурсами Україна є найбіднішою в Європі

Петро Масляк вважає, що тільки вирішивши питання української мови ми піднімемо економіку і визволимося з-під ярма зайшлих угро-фінських московитів.

Ілюстрація:aw.belal.by

"Вже понад 25 років нам втокмачують в голову і переконують нас донині "веселі люди", це найкоректніше кажучи, що питання повсюдного поширення української мови не на часі." Про це пише Petro Maslyak у своєму facebook, зазначають Патріоти України, продовжуючи:

Все їм щось заважає. То те, то інше. Ось зараз війна заважає. Спочатку піднімемо економіку, кажуть нам вони, а потім вже візьмемося й за мову. Або спочатку переможемо у війні, повернемо загарбане мерянсько-мещорськими московитами, а вже потім... Підняли економіку?

Звільнили загарбане інтервентами? Ці хлопці й подекуди дівчата, яким ми дозволяємо управляти державою, не розуміють елементарного.

Спочатку було слово і слово було Бог. Не "бабло" в трилітрових банках, а слово. Найдавніше у світі українське слово. Бо ж лише у нас воно йде з глибин матріархату: людина - вона, дитина теж вона. Тисячі і тисячі років цим словам. А скільки років чєловєку, тобто йому і рєбьонку, теж йому, а не їй?

Тільки вирішивши питання української мови ми піднімемо економіку і визволимося з-під ярма зайшлих угро-фінських московитів. Ну нічого дехто в нас не розуміє. У Києві ще донині в метро слогани. Єдина країна, Единая страна. Та вже в ньому протиставлення, а не об'єднання. І нікому підказати. Ганьба.

Друга теза від тих же "веселих людей". Стан з українською мовою після 25 років незалежності ганебний, але що поробиш, так склалося історично. Дійсно веселі люди.

Очевидно, що це постколоніальна, постгеноцидна хвороба і її треба лікувати. Сказати, що нічого не треба робити в цьому питанні все одно, що заявити, що у нас стільки то відсотків людей хворі на туберкульоз. Це склалося історично, а значить нікого лікувати не будемо.

І добре б було, якби прикладів не існувало. А то ж ми маємо приклади відновлення державної мови практично з нуля, як це було в Чехії чи Ізраїлі. Дуже показові приклади.

Спочатку вони відновили мову і культуру, а за цим прийшов економічний розквіт і багатство. Ми ж не розуміємо елементарних речей, тому в найбагатшій на ресурси країні Європи є в ній найбіднішими.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

GAME OF CHICKEN / ГРА В БОЯГУЗА

четвер, 21 листопад 2024, 22:25

Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...

Геополітичні "наперстки" Байдена-Трампа: Зеленський у грі, - Голобуцький

четвер, 21 листопад 2024, 22:04

"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...