"Це справжній український офіцер, який, попри все, двічі не зрадив своїй Батьківщині", - Цаплієнко

Військовий кореспондент Андрій Цаплієнко розповів історію про українського офіцера Військово-Морських Сил ЗСУ, якого двічі намагались завербувати спецслужби Росії.

Фото: Андрій Цаплієнко

Український військовий поїхав на територію Росії на похорон матері. А далі почалась справді шпигунська історія. Його схопили спецслужби, надягли на голову мішок, закували в наручники та відправили на допит у ФСБ, повідомляють Патріоти України з посиланням на сторінку журналіста у соцмережі.

Там, з офіцера спробували зробити зрадника Батьківщини та змусити шпигувати на користь Росії. Однак, український офіцер був незворушним.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Карта бойових дій 6-13 червня: перерізання Криму, криза в Костянтинівці та ще один контрнаступ

субота, 13 червень 2026, 12:44

За 10 днів червня армія рф продовжує атакувати рекордними темпами. Окрім Покровського і Гуляйпільського напрямків, ворог активізувався біля Слов’янська і Лимана, а Костянтинівку впевнено можна називати головним містом за яке буде вестися бій цього року.

Народні прикмети на 13 червня. Цього дня українці традиційно готують та споживають щасливі гречаники в пам'ять Акулини Гречишниці

субота, 13 червень 2026, 7:09

13 червня за новим календарним стилем (26 червня - за старим) православні віряни за новим церковним календарем згадують мученицю Акилину Старшу. У народі день отримав назву Акулина Гречишниця. Цього дня за старим календарним стилем - день пам'яті апост...