ЦРУ показало, як виглядав Гітлер через 10 років після падіння Третього Райха (фото)

За свідченнями інформаторів з числа колишніх бійців СС, фюрер переховувався в Латинській Америці.

Фото: libo.ru.У розсекречених архівах ЦРУ виявлені донесення одного з латиноамериканських агентів під кодовим ім’ям Цімелоді-3 (CIMELODY-3), який представив непрямі підтвердження цього. Агент зафіксував свідчення колишнього рядового СС Філіпа Сітроена (Philip Citroen), який нібито щомісяця зустрічався з колишнім фюрером у Болівії. Сам Сітроен працював у Королівській голландській пароплавній компанії і приблизно раз на місяць прямував у відрядження з Маракайбо (Венесуела) до Колумбії, повідомляють Патріоти України з посиланням на Daily Star Sunda.

Цімелоді-3 спілкувався з інформатором через посередника. Тому він зажадав прямих доказів і отримав фотографію, на якій був зображений Сітроен разом із чоловіком, який “нагадував” Гітлера. Знімок був зроблений у болівійському місті Тунха в 1954 році. Отриманий доказ агент переслав у штаб-квартиру ЦРУ.

За даними того ж джерела, у 1955 році цей чоловік покинув Болівію і переїхав до Аргентини.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Не великі борги і не вибори: Експерти назвали реальну загрозу, за якої курс "бакса" в Україні злетить до позначки 60 (відео)

середа, 16 січень 2019, 23:05

Аналітик зазначив, що практично всі прогнози про те, що в наступному році гривня девальвується приблизно на 10% - це рівень, дуже близький до інфляції. Фінансовий аналітик, керуючий партнер інвестиційної компанії Capital Times Ерік Найман спрогнозував,...

"Як криза у Великобританії вплине на Україну", - дипломат

середа, 16 січень 2019, 22:59

Передчуття чогось не дуже хорошого для Британії через перипетії з неспроможністю знайти підходящий спосіб вийти з ЄС наростають. Про це на своїй сторінці у Facebook пише український дипломат і громадський діяч, надзвичайний та повноважний посланник 1-г...