ЦРУ показало, як виглядав Гітлер через 10 років після падіння Третього Райха (фото)

За свідченнями інформаторів з числа колишніх бійців СС, фюрер переховувався в Латинській Америці.

Фото: libo.ru.У розсекречених архівах ЦРУ виявлені донесення одного з латиноамериканських агентів під кодовим ім’ям Цімелоді-3 (CIMELODY-3), який представив непрямі підтвердження цього. Агент зафіксував свідчення колишнього рядового СС Філіпа Сітроена (Philip Citroen), який нібито щомісяця зустрічався з колишнім фюрером у Болівії. Сам Сітроен працював у Королівській голландській пароплавній компанії і приблизно раз на місяць прямував у відрядження з Маракайбо (Венесуела) до Колумбії, повідомляють Патріоти України з посиланням на Daily Star Sunda.

Цімелоді-3 спілкувався з інформатором через посередника. Тому він зажадав прямих доказів і отримав фотографію, на якій був зображений Сітроен разом із чоловіком, який “нагадував” Гітлера. Знімок був зроблений у болівійському місті Тунха в 1954 році. Отриманий доказ агент переслав у штаб-квартиру ЦРУ.

За даними того ж джерела, у 1955 році цей чоловік покинув Болівію і переїхав до Аргентини.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Кремлівські пропаганд*ни замарили приєднанням України до ''ДНР'' (відео)

вівторок, 20 листопад 2018, 3:00

Рупор Кремля вважає, що це має статися перед президентськими виборами. Російський пропагандист Дмитро Куликов виступив із маревною заявою про те, що найближчим часом до тимчасово окупованої частини Донбасу нібито приєднаються й інші регіони України. Та...

Хіти тижня. "Отвєточка" за Ічню? Потужний вибух струсонув тили терористичної "ДНР" (відео)

вівторок, 20 листопад 2018, 1:00

У Торезі (окуповане бойовиками місто в Донецькій області) стався потужний вибух в районі полігону. Про це повідомляють в соцмережах. "Торез, вибух в районі полігону", - пише блогер під ніком Necro Mancer в Twitter, передають Патріоти України. У соцмере...