Депутат ВР від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук розкритикував начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка, який напередодні провів зустріч з блогерами. Про це Тимчук написав у своєму Facebook, інформують Патріоти України.
"Ну як не захоплюватися начальником Генштабу ЗСУ? На річницю "вкрай успішної" операції під Дебальцевим цей полководець знаходить воістину геніальне рішення всіх своїх проблем - як пояснити і заглухлу кримінальну справу за Іловайськ, і за тим же Дебальцевим, і всі інші свої ганебні провали і помилки. А саме - збирає натовп блогерів, яким відкриває якусь страшну військову таємницю ", - пише Тимчук.
"За версією сенсації, що розлетілися після зустрічі від цих блогерів, у всіх провалах Генштабу винна ... Верховна Рада". Це вона, клята, створювала "котли", кидала в бій необстріляних мобілізованих, не дбала про створення резервів, плювала на дані розвідки про входження російських БТГр на Донбас.
Та й зараз це ніхто інший, як народні депутати України (десь так по 3 чол. на 1 км фронту), не покладаючи рук заливають водою бліндажі ЗСУ і видають нашим бійцям нібито зимову форму, придатну хіба що для субтропічних країн, забороняють стріляти у відповідь на обстріли бойовиків, сидять на безперервних потоках контрабанди, а на полігонах тирять намети у відведених із зони АТО підрозділів і крадуть у них продовольство. Ну не сволочі?
Перед тим, як втирати подібне приголубленим блогерам, я б на місці НГШ включав мізки. Треба прощатися з ілюзіями, що генералу вони ні до чого. У мирний час це ще може "прокотити". Але не зараз", - робить висновок депутат.
Викладачка Ярина Ключковська згадала цитату з науково-фантастичного роману, яка точно описує будь-які спроби комунікації з росіянами. Нею Ключковська поділилася на сторінці у Facebook, передають Патріоти України. "«…політики, які підлизуються до росіян...
Український письменник Андрій Кокотюха зауважив на цікавому феномені довкола російської музики. Вважає, що мета прослуховування російської музики полягає у демонстрації світу своєї інакшості, тому деякі обирають слухати її не в навушниках, а на загал. ...