Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт gogetnews.info. Науковці вважають, що причина зростання кількості хробаків Angiostrongylus cantonensis пов'язана із глобальним потеплінням.
Небезпечні істоти розширюють географію проживання, що призведе до росту числа жертв. Личинки червів потрапляють у равликів з води та трави, звідти вони потрапляють в організми жаб та гризунів, зокрема пацюків.
Людина являється лише перехідною ланкою в житті Angiostrongylus cantonensis, проте навіть нетривалого перебування в людському мозку достатньо для серйозних наслідків. Зараження цими хробаками може призвести до відмирання мозкової тканини та смерті.
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...
23 лютого (8 березня за старим стилем) вірян відзначають день пам'яті священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. Крім того відзначається Тиждень м'ясопусний, про Страшний суд. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Прохора, чудотв...