Про це заявив Директор Департаменту грошового обігу НБУ Віктор Зайвенко, сказано в повідомленні прес-служби Національного банку України.
Як підкреслив він, сучасна система захисту гривні знаходиться на одному рівні з системами захисту провідних валют світу, тому ситуація з підробленими банкнотами нацвалюти залишається контрольованою. Найчастіше фальшивомонетники підробляли купюри номіналом 50, 100, 200 і 500 гривень.
В НБУ уточнили, що зазвичай фальшиві гривні виготовляють за допомогою струменевих і лазерних принтерів.Також повідомляється, що станом на 1 січня 2017 року у готівковому обігу в Україні знаходиться 341,1 млрд гривень, серед них – банкнот на суму 339 млрд гривень (2,98 млрд купюр) і монет на 2 млрд гривень (12,7 млрд монет). Загальна кількість банкнот на одного українця досягла 70 штук, а монет — 285 штук.
У нідерландському місті Роттердам сталася містична історія — водій автобуса з колегою побачив дивну жінку на відеозаписі, яка начебто сиділа в салоні в момент зйомки. Та коли вони глянули всередину салону, там нікого не було, передають Патріоти Україн...
Росіяни досить активно та масово використовують дрони на оптоволокні. Однак напередодні Дня перемоги Україна атакувала завод, на якому виготовляли унікальні оптоволоконні системи, нагадують Патріоти України. Командир 429 окремого полку безпілотних сист...