Про це заявив Директор Департаменту грошового обігу НБУ Віктор Зайвенко, сказано в повідомленні прес-служби Національного банку України.
Як підкреслив він, сучасна система захисту гривні знаходиться на одному рівні з системами захисту провідних валют світу, тому ситуація з підробленими банкнотами нацвалюти залишається контрольованою. Найчастіше фальшивомонетники підробляли купюри номіналом 50, 100, 200 і 500 гривень.
В НБУ уточнили, що зазвичай фальшиві гривні виготовляють за допомогою струменевих і лазерних принтерів.Також повідомляється, що станом на 1 січня 2017 року у готівковому обігу в Україні знаходиться 341,1 млрд гривень, серед них – банкнот на суму 339 млрд гривень (2,98 млрд купюр) і монет на 2 млрд гривень (12,7 млрд монет). Загальна кількість банкнот на одного українця досягла 70 штук, а монет — 285 штук.
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...