У Гостомелі "Антонов" провів суперпрезентацію своїх літаків (відео)

Той випадок, коли перед очима - легенда.

Фото з Мережі

На одному майданчику були представлені літаки, які спроектували і побудували на цьому підприємстві - такого ще не було ніколи, повідомляють Патріоти України.

Наживо можна було побачити все розробки останніх 70 років, починаючи з Ан-2 і закінчуючи найбільшим і найпотужнішим літаком в світі - знаменитої "Мрією". У минулому році цей борт увійшов в число двох, що найбільше відслідковуються любителями авіації - нарівні з літаком Папи Римського.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Херсон наш. Що далі?

понеділок, 5 грудень 2022, 4:00

Деякі висновки з осінньої кампанії. Визволенням Херсона і правобережжя Дніпра завершилася осіння кампанія російсько-української війни. . В її часових межах Збройні сили України провели оборонну операцію на сході України та дві наступальні операції, в ...

"Противник продовжує нарощувати свої зусилля південніше Бахмуту", - Машовець

неділя, 4 грудень 2022, 22:17

1. Противник продовжує нарощувати свої зусилля південніше Бахмуту. В районі Курдюмовки його командування розгорнуло додатково, принаймні, 2 "зведенних" батальойну зі складу 106-ї пдд (частково вже введені у бій). Основне завдання, сумісно з передовими ...