У Кремлі чудово розуміють, що плани РФ на Донбасі з тріском провалено, це ніяк не сприяє підняттю авторитету Путіна всередині політичної еліти. Тепер, на думку Андрія ПІонтковського, який був змушений покинути межі Росії, в Кремлі вирішують вкрай складну для них головоломку: як "зістрибнути" з драбини ескалації, зберігши відносини з Заходом. Про це російський політолог заявив в інтерв'ю Главкому, інформують Патріоти України.
"Где сейчас "Новороссия" и хваленый всеми "русский мир"? Эти два термина, которые я упомянул, даже считаются запрещенными у российских пропагандистов. Меня спрашивают, мол, когда Москва сдуется? Но, мне кажется, что после своих заявленных планов, попыток их воплощения и на этом фоне резкого обострения отношений с Западом, Москва уже в большей степени сдулась", - заявив політолог.
За його словами, зараз за кордоном проходить багато конференцій, куди з'їжджаються російські політологи. Ці російські групи позиціонують себе як вільні експерти, але в дійсності - це "заслані" Кремлем "козачки".
"Они как бы прощупывают почву для договоренностей с Западом, пытаются спрыгнуть с того, что заварили. То есть в Кремле понимают прекрасно, что рейтинги Путина ниже, чем когда-бы то ни было, что никак не содействует его авторитету среди политических элит. В Москве уверены, что после победы Трампа серия неудач для них закончится.
Хотя, я думаю, что этого не произойдет. Тем боле в свете их позиции о том, что с Донбасса мы уходим, но Крым все так же наш. Они пытаются навязать миру свою позицию, понимая, что Запад никогда не согласится с аннексией Крыма и оккупацией Донбасса", - каже політолог.
Піонтковський вважає, що Україні і далі слід бути обережною, оскільки Захід не зацікавлений у великій конфронтації з РФ і може спокуситися можливістю знайти хоч якийсь консенсус з Москвою.
"Сейчас идут торги относительно этих условий, и результат может быть не выгоден Украине. Украина, к примеру, никогда не согласится с аннексией Крыма. Победителей не будет", - резюмував Піонтковський.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...