"У нас більшість населення - дезертири": Корчинський виступив за військову диктатуру в Україні (відео)

Дмитро Корчинський порадив країні брати приклад із запорізького війська, яке саме обирало собі гетьмана.

Дмитро Корчинський. Фото: Ukranews.com.

Лідер партії "Братство" Дмитро Корчинський заявив, що виняткове право голосу в Україні повинні мати тільки військові. Він висловив переконання, що більшість решти населення так чи інакше є дезертирами. Свою категоричну позицію націоналіст озвучив в ефірі телеканалу InterVizor, передають Патріоти України.

Зокрема, він порадив країні брати приклад із запорізького війська, яке саме обирало собі гетьмана. Корчинський підкреслив, що якби в ті часи право голосу мали посполиті, вони б обирали тільки своїх шинкарів.

"Ті люди, які воюють, ті люди і керують. Ті люди обирають стратегічні шляхи. У нас зараз не так. У нас же більшість населення — дезертири. Вони не пішли в армію за призовом, вони не пішли добровольцями, вони не допомагають війні, вони не ведуть війну з внутрішнім ворогом. Це дезертири. І ці дезертири обирають верховного головнокомандувача для війська. А не пішли б вони на фіг всі?" — обурився він.

"Безсумнівно, обирати повинна армія. Збройні сили повинні ставити тут керівників усіх, починаючи від голови сільради і закінчуючи президентом. А всім іншим треба просто втертися і слухати те, що їм кажуть люди з автоматами. Тому що по-іншому тут нічого хорошого не буде", — підсумував Корчинський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Шестой год войны. Любимчик Попко, генерал Николюк, поднял "Десну" на невиданную высоту", - волонтер Донік

неділя, 25 серпень 2019, 4:00

Шестой год войны. Любимчик Попко, генерал Николюк, поднял Десну на невиданную высоту. Надеюсь Попко где-нибудь всплывет и заберет к себе нарцисса. И тогда в Десне, хотя бы немного начнут учить. . Мы предлагали ввести модульное обучение. Научить стрелят...

Хіти тижня. "С уходом Трампа, Меркель и Макрона из политики для Путина настанут трудные денечки. Загнанная в угол крыса может кусаться? Может, если остались зубы. Этих зубов у Кремля все меньше и меньше", - блогер

неділя, 25 серпень 2019, 3:00

"Не успели утихнуть взрывы на складе боеприпасов в Красноярском крае под Ачинском, как рвануло в Архангельской области и не по детски - ядерный реактор в "гипер-пупер-звуковой" ракете "Буревестник", - пише у своєму блозі Герман Обухов, повідомляють Пат...