"У нас більшість населення - дезертири": Корчинський виступив за військову диктатуру в Україні (відео)

Дмитро Корчинський порадив країні брати приклад із запорізького війська, яке саме обирало собі гетьмана.

Дмитро Корчинський. Фото: Ukranews.com.

Лідер партії "Братство" Дмитро Корчинський заявив, що виняткове право голосу в Україні повинні мати тільки військові. Він висловив переконання, що більшість решти населення так чи інакше є дезертирами. Свою категоричну позицію націоналіст озвучив в ефірі телеканалу InterVizor, передають Патріоти України.

Зокрема, він порадив країні брати приклад із запорізького війська, яке саме обирало собі гетьмана. Корчинський підкреслив, що якби в ті часи право голосу мали посполиті, вони б обирали тільки своїх шинкарів.

"Ті люди, які воюють, ті люди і керують. Ті люди обирають стратегічні шляхи. У нас зараз не так. У нас же більшість населення — дезертири. Вони не пішли в армію за призовом, вони не пішли добровольцями, вони не допомагають війні, вони не ведуть війну з внутрішнім ворогом. Це дезертири. І ці дезертири обирають верховного головнокомандувача для війська. А не пішли б вони на фіг всі?" — обурився він.

"Безсумнівно, обирати повинна армія. Збройні сили повинні ставити тут керівників усіх, починаючи від голови сільради і закінчуючи президентом. А всім іншим треба просто втертися і слухати те, що їм кажуть люди з автоматами. Тому що по-іншому тут нічого хорошого не буде", — підсумував Корчинський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Найважливіше в історії з Голуновим – знищити замовників цієї справи", - Латиніна

неділя, 16 червень 2019, 14:25

Після мітингів така ймовірність стала набагато меншою, переконана журналістка. Найважливішим у ситуації із затриманням і звільненням російського журналіста Івана Голунова було покарати замовників справи, заявила 15 червня в ефірі радіостанції "Эхо Моск...

"Все, кто хочет "назад в СССР" или "жить, как в Москве" никогда туда не перейдут, но сделают все, чтобы "путинвведи" было там, где они", - Степова

неділя, 16 червень 2019, 14:12

ЗМІ ОРДЛО повідомили, що в координаційні центри міграційних служб РФ з видачі російських паспортів жителям ОРДЛО прибули перші групи екс-громадян України для отримання паспортів громадян РФ. Про це у своєму блозі пише Олена Степова, передають Патріоти ...