"У Широкиному йде справжня війна. Луплять усім тяжким, що тільки є. Гупає на ціле місто." - пише у своєму Facebook волонтер Галина Однорог, зазначають Патріоти України, продовжуючи:
Вірю в наших хлопців. Ситуація під контролем! Молимось за наших рідних Захисників!
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...