У США визначили ще одного співавтора легендарної пісні Леннона "Imagine"

​Національна асоціація музичних видавців США співавтором визнала дружину музиканта Джона Леннона Йоко Оно.

Йоко Оно та Джон Леннон. Фото: gazeta.uaПатріоти України з посиланням на Нескучные новости передають, що на зустрічі асоціації показали архівне інтерв'ю музиканта, де він розповідає, що авторами хіта мають вважатись Леннон і Оно.

За словами музиканта, концепцію і текст придумала художниця. "У той час я був егоїстом і мачо, тому не згадав внесок Оно в "Imagine", – зізнавався в інтрев’ю музикант.

Пісня "Imagine" з'явилась в 1971 році. Леннон заявив, що композиція "є комуністичним маніфестом, хоча він сам не комуніст і не належить ні до якого політичного руху". Журнал Rolling Stone у списку 500 найкращих пісень усіх часів розмістив "Imagine" на третє місце.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У США вважають, що ЗСУ доведеться відійти від Бахмута, - Bloomberg

п’ятниця, 3 лютий 2023, 0:41

Згідно з оцінками американських і європейських офіційних осіб, російський наступ на сході України неминучий, навіть "за умови відмови Києва від додаткових поставок зброї для власного наступу на півдні навесні". Тож, американські високопосадовці радять ...

"Правду говорят - повесь на Кремле тризуб, и тебе "в благодарность" сразу скажут, что криво висит", - Борислав Береза

п’ятниця, 3 лютий 2023, 0:15

"Фейсбук вчера напомнил мне о том, как у нас реагируют на сделанное. Этот пост написан 5 лет назад, но он ни на йоту не устарел. И ещё одно. Я с командой убрал несколько сотен наливаек на Троещине, которые продавали контрафактный алкоголь, спаивали и ...