У США визначили ще одного співавтора легендарної пісні Леннона "Imagine"

​Національна асоціація музичних видавців США співавтором визнала дружину музиканта Джона Леннона Йоко Оно.

Йоко Оно та Джон Леннон. Фото: gazeta.uaПатріоти України з посиланням на Нескучные новости передають, що на зустрічі асоціації показали архівне інтерв'ю музиканта, де він розповідає, що авторами хіта мають вважатись Леннон і Оно.

За словами музиканта, концепцію і текст придумала художниця. "У той час я був егоїстом і мачо, тому не згадав внесок Оно в "Imagine", – зізнавався в інтрев’ю музикант.

Пісня "Imagine" з'явилась в 1971 році. Леннон заявив, що композиція "є комуністичним маніфестом, хоча він сам не комуніст і не належить ні до якого політичного руху". Журнал Rolling Stone у списку 500 найкращих пісень усіх часів розмістив "Imagine" на третє місце.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...