Леніна на Леннона: Москаль першим із голів ОДА взявся за декомунізацію

Колишня вулиця Леніна отримала ім'я соліста гурту "Бітлз" Джона Леннона у селі Калини Тячівського району на Закарпатті.

Джон Леннон і Володимир Ленін. Ілюстрація:www.svoboda.org

В одному із сіл Закарпатської області в рамках декомунізації вулицю Леніна перейменували на честь соліста групи "Бітлз" Джона Леннона. Про це повідомляється на офіційному сайті глави Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля, інформують Патріоти України.

Зазначається, що губернатор підписав розпорядження про перейменування прокомуністичних вулиць у населених пунктах області в рамках закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки".

"Вулицю Леніна в с.Калини Тячівського району перейменовано на вул. Джона Леннона (співак і композитор, учасник групи "Бітлз")", - зазначено зокрема в документі.

"Із 22 лютого повноваження з перейменування вулиць перейшли до мене як голови ОДА. Кілька вулиць із вказаного списку змінені за пропозицією сільських громад (вони не встигли оформити перейменування у відведений законом строк)", - зазначає Москаль.

"А решта, в тому числі вулиці на честь загиблого в АТО Віктора Маркуся, президента Чехословаччини Томаша Масарика, видатних угорських та румунських діячів літератури та мистецтва, а також учасника "Бітлз" Джона Леннона я змінив на власний розсуд", - додав він.

Губернатор пообіцяв наступні розпорядження з декомунізації Закарпаття вже найближчим часом.

Стало відомо, хто з українців ризикує залишитися без виплат пенсій: озвучено категорії

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:57

Виплату пенсії можуть зупинити, якщо українець не використовує свій банківський рахунок більш ніж 6 місяців. Щоб цього уникнути, треба хоча б раз за вказаний період провести транзакцію своєю пенсійною карткою, передають Патріоти України. Наприклад, мо...

В Івано-Франківській області пара зайнялась сексом біля ресторану - їх "застукала" поліція

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:50

У місті Коломия Івано-Франківської області судили чоловіка за те, що він зайнявся сексом біля одного із закладів. Про це йдеться у постанові Коломийського міськрайонного суду, передають Патріоти України. За даними суду, інцидент стався наприкінці тра...