Хіти тижня. Скрепи в люті: У центрі Москви англійські вболівальники викинули Леніна у смітник (відео)

У сміттєвий бак потрапив нетверезий чоловік, який зображував "вождя світового пролетаріату".

Фото:скрін відео

Англійські фани посадили у сміттєвий бак чоловіка, який зображував Леніна. У мережі Facebook опубліковано відеозапис цієї події, зазначають Патріоти України.

На записі видно, як двоє британців, які співають імпровізовану пісню зі словами "It's England, Mr Lenin", беруть на руки "Леніна" і садять у сміттєвий бак. "Ленін" обурено відповідає, використовуючи ненормативну лексику.

Найімовірніше, інцидент стався у центрі Москви. Саме у цьому місті відбудеться наступний матч фінальної частини ЧС-2018.

Де живуть найщасливіші люди в Європі: Свіжий рейтинг показав дуже несподівані результати

понеділок, 11 грудень 2023, 16:58

Австрія, Польща та Румунія цього року були визнані найщасливішими країнами Європейського Союзу, передають Патріоти України. Натомість, згідно з новими даними ЄС, найменш щасливі люди живуть в Болгарії, за ними слідують німці, де за рік рівень щастя вп...

"Дуже розраховуємо": У Кабміні розповіли, коли в Україні з'явиться накопичувальна пенсія

понеділок, 11 грудень 2023, 14:56

Уряд підготує всю інфраструктуру для впровадження накопичувальної пенсійної системи до 2025 рок. Однак, якщо війна триватиме, то запустити можна її можна буде лише після перемоги. Про це заявила міністр соціальної політики України Оксана Жолнович в інт...