Вчені підкреслили, що сприйняття чужої усмішки залежить від багатьох факторів. Наприклад, широку усмішку моделі в рекламі велика частина цільової аудиторії вважає показником невисокоъ компетентності, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Нове дослідження фахівці присвятили тому, як на сприйняття впливає форма усмішки. Відзначається, що проект допоможе створювати нові методики відновлення міміки після травм і перенесених неврологічних захворювань.
Експерти створили 3D-моделі усміхнених облич, змінюючи висоту куточків губ, ширину усмішки і показник того, наскільки при усмішці видно зуби. Всього було створено 27 моделей. Зображення показали 802 учасників дослідження у віці від 18 до 82 років і попросили оцінити, наскільки щирими і приємними в цілому виглядають змодельовані усмішки.
Самою "ефектною", складовою позитивного враження, виявилася відносно симетрична неширока усмішка. Зуби при ній видно зовсім небагато.
Широка усмішка з помітними зубами і невисоко піднятими куточками рота частіше асоціювалася зі страхом, ніж з радістю. Так вчені з'ясували, що сприйняття усмішки у чоловіків і жінок практично не відрізняється.
19 вересня за новим церковним календарем (2 жовтня за старим) - день пам'яті благовірного князя Ігоря (Георгія) Чернігівського та Київського і мучеників Трохима, Доримедонта і Зосими Пустельника. За старим календарним стилем - що можна і не можна на чу...
Посол Ірану в Лівані Моджтаба Амані втратив одне око і отримав серйозні поранення іншого внаслідок вибуху пейджера під час серії таких інцидентів, які сталися у вівторок, 17 вересня. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на на два джерела в...