Вчені підкреслили, що сприйняття чужої усмішки залежить від багатьох факторів. Наприклад, широку усмішку моделі в рекламі велика частина цільової аудиторії вважає показником невисокоъ компетентності, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Нове дослідження фахівці присвятили тому, як на сприйняття впливає форма усмішки. Відзначається, що проект допоможе створювати нові методики відновлення міміки після травм і перенесених неврологічних захворювань.
Експерти створили 3D-моделі усміхнених облич, змінюючи висоту куточків губ, ширину усмішки і показник того, наскільки при усмішці видно зуби. Всього було створено 27 моделей. Зображення показали 802 учасників дослідження у віці від 18 до 82 років і попросили оцінити, наскільки щирими і приємними в цілому виглядають змодельовані усмішки.
Самою "ефектною", складовою позитивного враження, виявилася відносно симетрична неширока усмішка. Зуби при ній видно зовсім небагато.
Широка усмішка з помітними зубами і невисоко піднятими куточками рота частіше асоціювалася зі страхом, ніж з радістю. Так вчені з'ясували, що сприйняття усмішки у чоловіків і жінок практично не відрізняється.
"До радянських МіГів вдалось адаптували ракети HARM, яким щодня б'ють по засобах ППО русні. Втім, ці ракети в рази ефективніше працювали б на західних літаках", – говорить Юрій Ігнат. Фото: Facebook. Сучасна авіація може значно краще виконувати завданн...
Ніжний та невагомий десерт з білків! Напередодні Великодня більшість українських господинь випікають домашні паски, і цей десерт дуже актуальний, бо з більшості рецептів залишаються яєчні білки та кожен раз хочеться вигадати щось новеньке, щоб порадува...