Україна розчарована заявою Франциска-Кирила, - Геращенко

Після підписаної у Гавані спільної декларації, складається враження, що Папа за намовлянням московського чиновника Гундяєва закликає нас до гармонії з окупантами, переконує нас утриматися від протистояння слугам сатани та покинути оборону нашої країни.

Патріарх Кирило і Папа Франциск. Фото:ukr.media

Уповноважений президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі і представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко підтримала слова предстоятеля Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Блаженнійшого Святослава (Шевчука) про розчарування з приводу спільної заяви глави Російської православної церкви (РПЦ) патріарха Кирила і Папи Римського Франциска. Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці Геращенко в Facebook, інформують Патріоти України.

У свою чергу український політик, лідер організації "Братство" Дмитро Корчинський пояснив, у чому полягає помилка Франциска.

"Прикра помилка Папи Франциска. Папа зустрівся у Гавані з Кирилом Гундяєвим, який називає себе московським патріархом не для того, щоб навернути його до Христа, не для того, щоб переконати цього гундяєва покаятися, не для того, щоб відвернути його від лицемірства, але для того, щоб допомогти гундяєву й гундяєвцям надалі вдавати християн."- пише Корчинський.

Папа настільки розгубився, що навіть підписав з цим фарисеєм спільну "декларацію".

У 26 пункті цієї "декларації" Папа та Гундяєв зазначають: "Вболіваємо з приводу протистояння в Україні... Закликаємо всі сторони конфлікту до розсудливості, суспільної солідарності та до діяльного будування миру. Заохочуємо наші Церкви в Україні трудитись над досягненням суспільної гармонії, утриматися від участі в протистоянні та не підтримувати його подальший розвиток."

Тобто Папа за намовлянням московського чиновника Гундяєва закликає нас до гармонії з окупантами, переконує нас утриматися від протистояння слугам сатани, покинути оборону.

Папа досі не відвідав Україну, аби підтримати й благословити оборонців Європи від безбожної азійської орди. Тепер зрозуміло чому: він не розуміє ні світу в якому мешкає, ні лицемірства московської "церкви". Укранські католики мали б допомогти йому прозріти", - підкреслив Корчинський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чого чекати власникам авто на єврономерах

субота, 18 листопад 2017, 13:38

Життя євробляхерів в Україні значно ускладнилося. Мільйонні штрафи, масові крадіжки та іноземні розслідування, тепер додалися ще й законодавчі ініціативи. 300% штрафу та крадіжки. Масово штрафувати водіїв автівок на єврономерах почали ще навесні 2017. ...

"Орки воевавшие или орки воюющие. Каста эта маленькая, но е*анутая напрочь", - Фашик Донецький

субота, 18 листопад 2017, 13:33

Представники цього виду полюбляють усюди ходити в камуфляжі та час від часу бачать "американських найманців" чи "негрів на танках"... "Руцкий мир - это мир, в котором есть касты и все четко знают, к какой касте кто принадлежит. В асвабажденнам от прав ...