Україна розчарована заявою Франциска-Кирила, - Геращенко

Після підписаної у Гавані спільної декларації, складається враження, що Папа за намовлянням московського чиновника Гундяєва закликає нас до гармонії з окупантами, переконує нас утриматися від протистояння слугам сатани та покинути оборону нашої країни.

Патріарх Кирило і Папа Франциск. Фото:ukr.media

Уповноважений президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі і представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко підтримала слова предстоятеля Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Блаженнійшого Святослава (Шевчука) про розчарування з приводу спільної заяви глави Російської православної церкви (РПЦ) патріарха Кирила і Папи Римського Франциска. Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці Геращенко в Facebook, інформують Патріоти України.

У свою чергу український політик, лідер організації "Братство" Дмитро Корчинський пояснив, у чому полягає помилка Франциска.

"Прикра помилка Папи Франциска. Папа зустрівся у Гавані з Кирилом Гундяєвим, який називає себе московським патріархом не для того, щоб навернути його до Христа, не для того, щоб переконати цього гундяєва покаятися, не для того, щоб відвернути його від лицемірства, але для того, щоб допомогти гундяєву й гундяєвцям надалі вдавати християн."- пише Корчинський.

Папа настільки розгубився, що навіть підписав з цим фарисеєм спільну "декларацію".

У 26 пункті цієї "декларації" Папа та Гундяєв зазначають: "Вболіваємо з приводу протистояння в Україні... Закликаємо всі сторони конфлікту до розсудливості, суспільної солідарності та до діяльного будування миру. Заохочуємо наші Церкви в Україні трудитись над досягненням суспільної гармонії, утриматися від участі в протистоянні та не підтримувати його подальший розвиток."

Тобто Папа за намовлянням московського чиновника Гундяєва закликає нас до гармонії з окупантами, переконує нас утриматися від протистояння слугам сатани, покинути оборону.

Папа досі не відвідав Україну, аби підтримати й благословити оборонців Європи від безбожної азійської орди. Тепер зрозуміло чому: він не розуміє ні світу в якому мешкає, ні лицемірства московської "церкви". Укранські католики мали б допомогти йому прозріти", - підкреслив Корчинський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Мільйони в асфальт: Стало відомо, які дороги відремонтують в Україні в 2018 році (фото)

середа, 17 січень 2018, 5:10

У планах Державного агентства автомобільних доріг України завершення проектів 2017 року, а також будівництво і реконструкція нових ділянок доріг у всіх регіонах країни. Державне агентство автомобільних доріг України визначило основні напрямки ремонтно-...

Життя під контролем угруповань «ЛНР» та «ДНР» на кордоні з Росією: Як це влаштовано? (фото, відео)

вівторок, 16 січень 2018, 23:59

Попри бойові дії і окупацію, місцеві жителі Донбасу їдуть в Росію, крім того їх обмежують новими правилами і обмеженнями керуються місцеві «прикордонники». Яке воно – життя під контролем угруповань «ЛНР» та «ДНР» на кордоні з Росією? Ще з літа 2014 рок...