Україна розчарована заявою Франциска-Кирила, - Геращенко

Після підписаної у Гавані спільної декларації, складається враження, що Папа за намовлянням московського чиновника Гундяєва закликає нас до гармонії з окупантами, переконує нас утриматися від протистояння слугам сатани та покинути оборону нашої країни.

Патріарх Кирило і Папа Франциск. Фото:ukr.media

Уповноважений президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі і представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко підтримала слова предстоятеля Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Блаженнійшого Святослава (Шевчука) про розчарування з приводу спільної заяви глави Російської православної церкви (РПЦ) патріарха Кирила і Папи Римського Франциска. Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці Геращенко в Facebook, інформують Патріоти України.

У свою чергу український політик, лідер організації "Братство" Дмитро Корчинський пояснив, у чому полягає помилка Франциска.

"Прикра помилка Папи Франциска. Папа зустрівся у Гавані з Кирилом Гундяєвим, який називає себе московським патріархом не для того, щоб навернути його до Христа, не для того, щоб переконати цього гундяєва покаятися, не для того, щоб відвернути його від лицемірства, але для того, щоб допомогти гундяєву й гундяєвцям надалі вдавати християн."- пише Корчинський.

Папа настільки розгубився, що навіть підписав з цим фарисеєм спільну "декларацію".

У 26 пункті цієї "декларації" Папа та Гундяєв зазначають: "Вболіваємо з приводу протистояння в Україні... Закликаємо всі сторони конфлікту до розсудливості, суспільної солідарності та до діяльного будування миру. Заохочуємо наші Церкви в Україні трудитись над досягненням суспільної гармонії, утриматися від участі в протистоянні та не підтримувати його подальший розвиток."

Тобто Папа за намовлянням московського чиновника Гундяєва закликає нас до гармонії з окупантами, переконує нас утриматися від протистояння слугам сатани, покинути оборону.

Папа досі не відвідав Україну, аби підтримати й благословити оборонців Європи від безбожної азійської орди. Тепер зрозуміло чому: він не розуміє ні світу в якому мешкає, ні лицемірства московської "церкви". Укранські католики мали б допомогти йому прозріти", - підкреслив Корчинський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Когда начинается ливень, охрана несется водружать над мумией зонтик. А над французом и хорваткой - ни хрена", - журналістка про "гостинність" Путіна

понеділок, 16 липень 2018, 0:32

Німецький коментатор дуже здивувався: про цю грозу давно знали, що вона йде, і що за проблема була уникнути всієї цієї мокрої історії. "Это обалденная сцена. Это точно финал всего. Там двое живых. Француз и хорватка. И рядом с ними стоит вот эта странн...

Увага, розшук!: Зухвалі грабіжники засвітилися на камерах в Чернігові (відео)

неділя, 15 липень 2018, 23:47

За день вони пограбували дві квартири: злочинців зафіксувала камера відеоспостереження у під’їзді. У соцмережі розмістили відео з камер відеоспостереження, на які потрапили зухвалі грабіжники з Чернігова. Вони встигли за день пограбувати відразу дві кв...