Україна в очікуванні свого Аденауера: "Нинішні правителі держави є ментальними "несунами". Тепер несуть вони не додому, а в офшори", - науковець

Об'єктивно, тобто незалежно від волі людей, ми найбагатша на всі відомі види ресурсів для розвитку держава Європи.
Ментальні несуни несуть гроші в офшори. Ілюстрація: соцмережі.

"Все тільки починається. Суб'єктивно робиться все, щоб суспільство не змінювалося. Нинішні, так звані "ефективні менеджери" – плоть від плоті продукт наскрізь корумпованої радянської системи, де крали всі, хто міг і хто не міг, де так звані "несуни" виносили не лише ковбасу з ковбасних фабрик, але й деталі з військових заводів", - пише Петро Масляк на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Всі нинішні правителі держави на всіх ієрархічних рівнях саме і є ментальними "несунами". Просто несуть тепер вони не додому, а в офшори. Об'єктивно, тобто незалежно від волі людей, ми найбагатша на всі відомі види ресурсів для розвитку держава Європи.

Суб'єктивно, так як в концептуальному управлінні переважають корупціонери, Україна є найбіднішою державою цієї частини світу. Безкінечно так тривати не може.

Потрібний суб'єктивний імпульс в об'єктивному полі. Коли в одному векторі зілл'ється воля людей з відповідним ресурсом, відбуваються дива. Лі Кван Ю, Білл Клінтон, Дональд Трамп, де Голль, Аденауер тощо.

Те, що спало, або було вщент зруйноване війною раптом, як за помахом чарівної палички, починає працювати і відновлюватися. Нам потрібен потужний соціально-економічний і геополітичний імпульс. Нинішня влада, як показали її справи, а не брехливі слова, на таке не здатна".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Могилку можна прикрасити поцупленою пралкою: ЗСУ знищили президента Федерації кікбоксингу Магаданщини, котрий у складі окупаційних військ знущався над населенням Київщини

субота, 26 листопад 2022, 10:55

Українські військові 2 листопада ліквідували російського окупанта, який знущався над українцями в Київській області. . Молодший сержант Олег Кадочников був заступником командира взводу і командував відділенням розвідроти, розповів блогер-розслідувач І...

Чмобіки розбрату: ISW розповів, чому Росія почала частіше обмінювати полонених

субота, 26 листопад 2022, 8:20

У шойгу намагаються довести, що ''русіє своїх нє брасают'' в ''біндєровскіх застєнках'', де їх годують за нормами офіцерів ЗСУ, на відміну від ''високодуховних'' катів, котрі мучають українців тортурами та голодом. Аналітики Інституту вивчення війни (I...