Україна в очікуванні свого Аденауера: "Нинішні правителі держави є ментальними "несунами". Тепер несуть вони не додому, а в офшори", - науковець

Об'єктивно, тобто незалежно від волі людей, ми найбагатша на всі відомі види ресурсів для розвитку держава Європи.
Ментальні несуни несуть гроші в офшори. Ілюстрація: соцмережі.

"Все тільки починається. Суб'єктивно робиться все, щоб суспільство не змінювалося. Нинішні, так звані "ефективні менеджери" – плоть від плоті продукт наскрізь корумпованої радянської системи, де крали всі, хто міг і хто не міг, де так звані "несуни" виносили не лише ковбасу з ковбасних фабрик, але й деталі з військових заводів", - пише Петро Масляк на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Всі нинішні правителі держави на всіх ієрархічних рівнях саме і є ментальними "несунами". Просто несуть тепер вони не додому, а в офшори. Об'єктивно, тобто незалежно від волі людей, ми найбагатша на всі відомі види ресурсів для розвитку держава Європи.

Суб'єктивно, так як в концептуальному управлінні переважають корупціонери, Україна є найбіднішою державою цієї частини світу. Безкінечно так тривати не може.

Потрібний суб'єктивний імпульс в об'єктивному полі. Коли в одному векторі зілл'ється воля людей з відповідним ресурсом, відбуваються дива. Лі Кван Ю, Білл Клінтон, Дональд Трамп, де Голль, Аденауер тощо.

Те, що спало, або було вщент зруйноване війною раптом, як за помахом чарівної палички, починає працювати і відновлюватися. Нам потрібен потужний соціально-економічний і геополітичний імпульс. Нинішня влада, як показали її справи, а не брехливі слова, на таке не здатна".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Зведення DeepStateUA станом на 17 квітня

четвер, 18 квітень 2024, 14:20

Останнім часом на фронті сталося багато подій та змін: бої за Часів Яр, просування в районі Авдіївки, активні штурми на Красногорівку та Роботине. Проговорили про непублічні райони Старомайорськ-Урожайне та Сіверська, де ведуться такі ж запеклі бої. Пр...

"Російські ракети будуть повертатися в РФ": Астролог поділився прогнозом щодо появи в ЗСУ новітньої зброї

четвер, 18 квітень 2024, 12:41

Астролог Володимир Бадиян назвав ознаки закінчення війни в Україні. Він зазначив, що наша держава може отримати від партнерів настільки технологічну зброю, що російські ракети розвертатимуться на Росію. Про це він сказав у ютуб-каналі "Астрофеномен", п...