Українець розробив дивовижну LED-лампу (відео)

Роботу пристрою можна регулювати за допомогою смартфона.

Диво-лампа українського винахідника. Фото: YouTube

Українець Олексій Тищенко презентував мобільну лампу на основі LED-технології для творчих фотозйомок, повідомляють Патріоти України з посиланням на інтернет-видання Na chasi.

«Особливість пристрою — можливість змінювати кольори світла та регулювати роботу лампи за допомогою смартфона через окремий додаток.

Пристрій, розроблений Тищенком, повністю автономний, невеликих розмірів та випромінює яскраве кольорове освітлення. Також лампа водостійка, отже її можна брати із собою будь-куди. Сам автор проекту розповів, що пристрій призначений для усіх, хто захоплюється творчою фотозйомкою та експериментує в Instagram.

Розроблений ґаджет має 400 режимів освітлення і випромінює близько 16 мільйонів кольорів. Керувати пристроєм можна за допомогою смартфону. Звичайна лампа обійдеться в 150 доларів, а за освітлювач довжиною в 1 метр доведеться викласти 180 доларів. Проте для тих покупців, які підримають проект на краудфандинговій платформі, вартість складе 80 доларів.

Станом на 9 березня 2018 року таку лампу вже попередньо замовили 59 осіб. Загальна сума зібраних коштів перевищила 12 тисяч доларів».


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Підтримання противником потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього труднощі, - Костянтин Машовець

неділя, 23 лютий 2025, 12:45

Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...

Усування проблем швидких розробок оборонки: Експерт назвав недоліки ракети "Трембіта" та найкращий спосіб їх застосування

неділя, 23 лютий 2025, 9:32

У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...