Україні потрібно готуватися до будь-якого сценарію. Путін - шизофренік і маніяк, - Тука

Чиновник прокоментував погрози президента РФ щодо можливого вступу України та Грузії до НАТО.

Путін - маніяк і шизофренік. Фото:Crime-ua.com

Президент РФ Володимир Путін уже заявив, що можливий вступ до НАТО України і Грузії "є прямою загрозою національній безпеці Росії". Передбачити ж подальші дії Кремля у разі успішного приєднання України до Північноатлантичного Альянсу просто неможливо. Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука, назвавши Путіна шизофреніком і маніяком, повідомляють Патріоти України.

"Теоретично, все може бути. На жаль, ми маємо справу з шизофренічно-маніакальною людиною, яка побудувала в сусідній державі авторитарний режим і яка фактично може здійснити будь-які свої забаганки: жодного супротиву в суспільстві, ані всередині цієї держави, ані в політикумі цієї держави, на сьогодні ця людина не має", - упевнений Тука.

"Залізти в голову цьому "володарю кілець" і спрогнозувати, які у нього там ідеї і наміри, що у нього завтра в голові буде, що післязавтра, це просто неможливо", - сказав заступник міністра.

На його думку, Україні потрібно готуватися до будь-якого сценарію, проте Тука налаштований рішуче. "Я не можу зрозуміти, чим ще нас можна налякати? У нас уже захопили Крим. У нас убили кілька тисяч наших громадян", - додав він.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...