"Українці здаються мені дуже стійкими. Це ніби вогнище сили, в яке можна зануритися", - блогер зі США

Хоча більшість людей природним чином шукають більш комфортного життя, в Україні існують свята і заняття, що призводять людину в стан екстремального дискомфорту.

Купання в крижаній воді дуже сподобалося Пітеру Сантенелло як традиція. Фото: соцмережі.

"Я захоплююся країною, яка в пошуку більшого сенсу вплітає в свою культурне життя дискомфорт. Це культура, яка не боїться відчувати, навіть якщо почуття не найприємніші. Існує лише кілька речей настільки ж справжніх, як крижана вода", - пише Пітер Сантенелло у своєму блозі на сайті видання "НВ", передають Патріоти України, та продовжує:

"Кілька місяців тому українські друзі запросили мене разом зануритися під товстий лід через величезну діру в чорні, крижані води Дніпра. Я завжди був прихильником купання в холодній воді – в Сан-Франциско плавав щоранку понеділка. Втім, мені так і не вдалося підсадити на цю справу когось, крім мого російсько-американського друга. Тому, коли мої українські друзі запропонували приєднатися до них під час пригоди з холодною водою, я вхопився за цю можливість.

Україну не можна назвати місцем, де прагнуть комфорту. І хоча більшість людей природним чином шукають більш комфортного життя, в Україні існують свята і заняття, що призводять людину в стан екстремального дискомфорту. Це традиції, з якими не погодилися б багато західних культур. Наприклад, занурення в холодну воду під час Хрещення.

Особисто мені подобаються такі різновиди досвіду, і це одна із значущих для мене причин любити Україну іта її жителів. В силу існуючих умов і традицій культура може мати певні крайнощі, а часом може навіть шукати їх.

Візьмемо як приклад баню. Щоб по-справжньому насолодитися спопеляючою спекою, потрібно прийти з крижаного холоду. Ті, хто люблять холод, повинні випробувати тут екстремальну спеку. Разом з незручностями приходить нагорода.

Українці здаються мені дуже стійкими. Це ніби вогнище сили, в яке можна зануритися. Часом здається, що більшість людей тут – навіть витончена королева краси на високих підборах – може повернутися в село, копати картоплю і вижити завдяки плодам землі, якщо виникне така необхідність.

Це відображає багатство української душі. Адже я зрозумів, що життя, зосереджене на пошуку комфорту, вбиває душу. Я не пропоную кожному пірнати в холодну воду, так само як і стрибати з парашутом – розум підказує, що це не дуже хороші ідеї. Але є безліч інших способів досягнути подібних відчуттів. Можливо, батькам залишати зону комфорту щодня допомагають діти.

Ну а я захоплююся місцем, яке в пошуку більшого сенсу вплітає дискомфорт в своє культурне життя. Це культура, яка не боїться відчувати, навіть якщо почуття не найприємніші. Культура, яка розуміє, що смак гарячого чаю подібний утопії, якщо ви тільки що вийшли з крижаної води. Це місце з простими традиціями, над якими можна посміятися і які зближують з друзями. Україна – країна крайнощів. І мало речей зрівняється по чесності з крижаною водою.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Могло бути гірше: Експосол Чалий побачив позитив в поведінці Трампа щодо України

субота, 22 лютий 2025, 22:34

Той факт, що президент США Дональд Трамп тримає в фокусі уваги Європу, Україну і російсько-українську війну – це великий позитив, який ми ще можемо недооцінювати. Про це заявив експосол України у США Валерій Чалий, передають Патріоти України. «Із брифі...

"Хотів стати мужиком": Полонений окупант розповів, як шукав в Україні "нового Бандеру" (відео)

субота, 22 лютий 2025, 22:19

Росіянин на ім'я Андрій потрапив на війну проти України наприкінці 2024 року. За його словами, він зловживав алкоголем і під час чергового запою вирішив підписати контракт. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на інформацію 24 ОМБр імені ...