Українців труять: Розкрилися резонансні дані про якість молочних продуктів в Україні

Серед української продукції майже 50% фальсифікату, і щорічно його стає все більше.

Фото: РБК-Україна.Українців годують фальсифікатами не тільки вітчизняні, а й іноземні постачальники, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт головного управління Держспоживслужби України.

"Найбільш помітна відсутність контролю в молочній галузі. Фальсифікується і вершкове масло, і молоко, і сметана. Продукти розбавляють пальмовою олією, в дитячому харчуванні знаходимо антибіотики", - розповів Максим Гончар, голова правління громадської організації "Всеукраїнська асоціація захисту прав споживачів "Споживча довіра". Імпортери, в тому числі європейські, масово збувають на українському ринку неліквід.
"Українці ментально сприймають імпортне як якісне. А насправді перевірені нами польські сири на 100% виявилися фальсифікатом. Вся продукція в різному процентному складі містила жири немолочного походження. Супровідний документації немає: ні паспорта якості, ні митної декларації, ні транспортної накладної. Всі це контрабанда, - каже Гончар. Серед української продукції фальсифікату виявили майже 50%, щорічно його стає все більше, додав Гончар.
"З квітня виробників продуктів харчування перевірятимуть без попередження. Таку можливість державні органи отримають з початком дії нового закону. Зараз же на перевірки бізнесу накладено мораторій. Як наслідок - українців годують фальсифікатом і не тільки вітчизняні виробники", - сказано в повідомленні служби.
За інформацією відомства, єдина можливість перевірити підприємство з'являється, коли продукція нашкодила споживачеві. Таку перевірку повинен узгодити Мінекономіки, Мінагрополітики та центральна регуляторна служба. На практиці від скарги до фактичного візиту інспекторів на виробництво проходить 5 місяців.
Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чарівні пухнастики: Кумедні та зворушливі світлини домашніх улюбленців

п’ятниця, 20 квітень 2018, 0:31

Любові та уваги потребують не лише люди. Мільйони тварин потребують любові та уваги зазначають Патріоти України з посиланням на Boredpanda. Деякі з них вже мають свій дім, інші – лише його шукають. . Якщо ви вже тримаєте домашнього улюбленця, то то...

За 80 євро по Європі: Як лучанин задешево об’їздив 10 країн

п’ятниця, 20 квітень 2018, 0:20

Віктор-Микола Гаврилюк поділився досвідом бюджетних подорожей. Як подорожувати майже без грошей і з позитивом вчить на своєму прикладі 22-річний Віктор-Микола Гаврилюк з Луцька, зазначають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua. . Торік автостопом ...