Унікальний природний феномен: Чорнильне озеро в Африці здавна використовували для письма (фотофакти)

​Це дивовижне місце знаходиться неподалік міста Сіді-Бель-Аббес в Алжирі. У ньому не живуть риби, не ростуть рослини. Чернила, якими наповнене озеро замість води, отруйні для живих організмів і придатні тільки для письма.

Природа чорнильного озера довго залишалася загадкою для вчених, зазначають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Нещодавно нарешті стало зрозуміло, як така незвичайна речовина виявилася в озері замість води.

Виявляється, в це озеро вливаються дві річки. В одній з них в розчиненому вигляді міститься безліч солей заліза. Друга містить різноманітні запозичені з торф'яних боліт органічні сполуки. Взаємодіючи між собою, води цих річок в результаті хімічних реакцій утворюють чорнило.

Серед місцевих жителів про озеро ходять легенди. Одні вважають його марою диявола і обходять стороною, інші, навпаки, активно витягають із нього користь. У дивного озера безліч назв. Найпопулярніші з них - Чорнильниця, Око диявола, Чорне озеро.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Запах чувствуется аж в венгерских поселках!": Злий Одесит розповів про фейк на угорському ТБ про трупи бійців ЗСУ на Закарпатті

середа, 8 лютий 2023, 12:14

"Российская ИПСО про “колоссальные” потери ВСУ, после неудачи с продажным трампистом полковником Макрегором и распространение аналогичного фейка через жёлтопрессное турецкое издание продолжает свою жизнь в венгерском информационном пространстве, что и ...

Фініш близько: У РФ заявили про рекордний дефолт. Санкції практично знищили російську економіку, - Казанський (відео)

середа, 8 лютий 2023, 10:26

Попри твердження кремлівської верхівки про те, що західні санкції не працюють і ворогам не вдасться задушити економіку Росії, здається, все вийшло навпаки. "Дірка в російському бюджеті встановили рекорд з 1998 року" – з таким заголовком вийшла стаття у...