Російський інвестор вирішив засипати: Кримчан обурило "перетворення" озера під Феодосією (фото)

Громадські слухання із цього приводу були в березні 2017 року, і на них нібито було прийнято рішення, що віддана під забудову територія це не озеро, "а зона між озером і озером".
Унікальне озеро вирішили... засипати. Фото: Сегодня.

Окупанти віддали озеро Кучук-Аджіголь під Феодосією під забудову для готельного комплексу, засипавши його землею. Про це в Facebook повідомив кримський громадський працівник і блогер Олександр Таліпов, який свого часу працював помічником першого віце-прем'єра "уряду Криму", передають Патріоти України.

За його словами в 2016 році, екс-глава "адміністрації" Феодосії Станіслав Крисін підписав угоду на 22 млрд рублів для будівництва туристично-рекреаційного та житлового комплексу "Межозёрье" на території між двома Аджигольськими озерами.

"Всі ці цифри про залучених інвестиціях ця локшина на вуха народу, 22 млрд бюджет, які ніхто не побачить, це гроші, які інвестор готовий витратити на проект, на свій проект, щоб отримати ще більш величезні гроші від продажу нерухомості", - зазначив блогер.

Таліпов стверджує, що днями на озері з'явилися відкадастровані ділянки під готельне обслуговування. "Сміливо так розміщені прям в озері, супутникові знімки однозначно показують - це озеро, водна гладь. Виявляється так можна? Не знав. Тим більше генеральний план не прийнятий, а жителі села Берегове одноголосно проти проекту, але цей не завадило змінити вигляд дозволеного використання на готельну забудову і виходить нікого не збентежило, що забудова буде йти в озері?

Активіст також пояснив, що громадські слухання були в кінці в березні 2017 року, і на них було прийнято рішення, що віддана під забудову територія це не озеро, "а зона між озером і озером". "Ну логічно, якщо частину озера засипати, то можна отримати ділянку "між озером", - підсумував він.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...