Уже вразив РФ: На зміну Коксакі прийшов вірус ще страшніший

Різновид Коксакі – агресивний підтип ентеровірусу ECHO30 – виявили у жителів шести регіонів РФ. Навіть лікарі не завжди можуть поставити діагноз.

Прийшла зараза з Китаю і сусідніх із ним регіонів, повідомляють Патріоти України.

Ентеровірус легко передається повітрям і буквально за день викликає серозний менінгіт, розмножується в шлунку або кишечнику. В основному він вражає дітей і людей зі слабким імунітетом.

Поліомієліт і Коксакі є його родичами. Спочатку ECHO30 навіть плутали з Коксакі, коли цього літа у дітей в Челябінській області РФ знайшли симптоми ентеровірусної інфекції.

У порівнянні з менінгітами, викликаними іншими вірусами, інфекція ECHO30 не відрізняється за клінікою, але протікає важче і довше. А ще у нього мінімальний інкубаційний період – 1 день. Нагадаємо, влітку були зафіксовані випадки захворювання українців вірусом Коксакі після відпочинку в Туреччині.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Шестой год войны. Любимчик Попко, генерал Николюк, поднял "Десну" на невиданную высоту", - волонтер Донік

неділя, 25 серпень 2019, 4:00

Шестой год войны. Любимчик Попко, генерал Николюк, поднял Десну на невиданную высоту. Надеюсь Попко где-нибудь всплывет и заберет к себе нарцисса. И тогда в Десне, хотя бы немного начнут учить. . Мы предлагали ввести модульное обучение. Научить стрелят...

Хіти тижня. "С уходом Трампа, Меркель и Макрона из политики для Путина настанут трудные денечки. Загнанная в угол крыса может кусаться? Может, если остались зубы. Этих зубов у Кремля все меньше и меньше", - блогер

неділя, 25 серпень 2019, 3:00

"Не успели утихнуть взрывы на складе боеприпасов в Красноярском крае под Ачинском, как рвануло в Архангельской области и не по детски - ядерный реактор в "гипер-пупер-звуковой" ракете "Буревестник", - пише у своєму блозі Герман Обухов, повідомляють Пат...