
Якість уклання асфальту по Героїв Дніпра в Черкасах така: можна розколупати одним пальцем. Що там мер перевіряв, не знаю. Схоже, він тільки селфі зробив і поїхав. Про це написав на своїй сторінці в Фейсбуці Konstantin Stratilatov, передають Патріоти України.


"Повернемось на Героїв Дніпра, - пише Костянтин Стратілатов через декілька днів.
1. Зауваження щодо якості робіт враховані і це добре. Те покриття, що покладено сьогодні значно краще від того, що було декілька днів назад.
2. На жаль раніше покладений асфальт залишився таким самим і не витримує ваги автомобілів, хоча фури тут не їздять. Замовнику та підряднику треба вирішувати, що з цим робити інакше наступного року доведеться робити ремонт.
3. Не розумію, чому не перекривають дорогу в місці будівництва. Автомобілі їздять, а люди ходять по бітуму розносячи його скрізь.



Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...