
Якість уклання асфальту по Героїв Дніпра в Черкасах така: можна розколупати одним пальцем. Що там мер перевіряв, не знаю. Схоже, він тільки селфі зробив і поїхав. Про це написав на своїй сторінці в Фейсбуці Konstantin Stratilatov, передають Патріоти України.


"Повернемось на Героїв Дніпра, - пише Костянтин Стратілатов через декілька днів.
1. Зауваження щодо якості робіт враховані і це добре. Те покриття, що покладено сьогодні значно краще від того, що було декілька днів назад.
2. На жаль раніше покладений асфальт залишився таким самим і не витримує ваги автомобілів, хоча фури тут не їздять. Замовнику та підряднику треба вирішувати, що з цим робити інакше наступного року доведеться робити ремонт.
3. Не розумію, чому не перекривають дорогу в місці будівництва. Автомобілі їздять, а люди ходять по бітуму розносячи його скрізь.



Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...