
Якість уклання асфальту по Героїв Дніпра в Черкасах така: можна розколупати одним пальцем. Що там мер перевіряв, не знаю. Схоже, він тільки селфі зробив і поїхав. Про це написав на своїй сторінці в Фейсбуці Konstantin Stratilatov, передають Патріоти України.


"Повернемось на Героїв Дніпра, - пише Костянтин Стратілатов через декілька днів.
1. Зауваження щодо якості робіт враховані і це добре. Те покриття, що покладено сьогодні значно краще від того, що було декілька днів назад.
2. На жаль раніше покладений асфальт залишився таким самим і не витримує ваги автомобілів, хоча фури тут не їздять. Замовнику та підряднику треба вирішувати, що з цим робити інакше наступного року доведеться робити ремонт.
3. Не розумію, чому не перекривають дорогу в місці будівництва. Автомобілі їздять, а люди ходять по бітуму розносячи його скрізь.



Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...