
Якість уклання асфальту по Героїв Дніпра в Черкасах така: можна розколупати одним пальцем. Що там мер перевіряв, не знаю. Схоже, він тільки селфі зробив і поїхав. Про це написав на своїй сторінці в Фейсбуці Konstantin Stratilatov, передають Патріоти України.


"Повернемось на Героїв Дніпра, - пише Костянтин Стратілатов через декілька днів.
1. Зауваження щодо якості робіт враховані і це добре. Те покриття, що покладено сьогодні значно краще від того, що було декілька днів назад.
2. На жаль раніше покладений асфальт залишився таким самим і не витримує ваги автомобілів, хоча фури тут не їздять. Замовнику та підряднику треба вирішувати, що з цим робити інакше наступного року доведеться робити ремонт.
3. Не розумію, чому не перекривають дорогу в місці будівництва. Автомобілі їздять, а люди ходять по бітуму розносячи його скрізь.



На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...