
Якість уклання асфальту по Героїв Дніпра в Черкасах така: можна розколупати одним пальцем. Що там мер перевіряв, не знаю. Схоже, він тільки селфі зробив і поїхав. Про це написав на своїй сторінці в Фейсбуці Konstantin Stratilatov, передають Патріоти України.


"Повернемось на Героїв Дніпра, - пише Костянтин Стратілатов через декілька днів.
1. Зауваження щодо якості робіт враховані і це добре. Те покриття, що покладено сьогодні значно краще від того, що було декілька днів назад.
2. На жаль раніше покладений асфальт залишився таким самим і не витримує ваги автомобілів, хоча фури тут не їздять. Замовнику та підряднику треба вирішувати, що з цим робити інакше наступного року доведеться робити ремонт.
3. Не розумію, чому не перекривають дорогу в місці будівництва. Автомобілі їздять, а люди ходять по бітуму розносячи його скрізь.



Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...