"Вы, горячие головы, прекращайте травлю человека. Вы хоть знаете, кто такой Матвей Ганапольский?" - Муждабаєв

На думку Муждабаєва, ті, хто накинувся з критикою на Ганапольського, поняття не мають, що це за людина, і вони жодного разу не читали його публікації.

Айдер Муждабаєв. Фото:YouTube

У Facebook почалося цькування Матвія Ганапольського, і ця історія набирає неабияких обертів. Про це на своїй сторінці у Facebook пише журналіст Айдер Муждабаєв, інформують Патріоти України.

За словами журналіста, все починалося з нешкідливого посту, а закінчилося тим, що було запропоновано вигнати ведучого з України.

"Вы хоть знаете, кто такой Матвей Ганапольский? Вы говорите о непатриотизме, но при этом понятия не имеете, что этот человек родился и рос в Украине, а его украинский язык намного лучше украинского языка тех людей, которые набросились на ведущего. За многие годы нашего знакомства я ни разу не слышал от Матфея хотя бы одного плохого слова об Украине. Я публиковал его тексты об Украине, и причем делал это в Москве!", - пише Муждабаєв.

На його думку, ті, хто накинувся з критикою на Ганапольського, поняття не мають, що це за людина, і вони жодного разу не читали його публікації. "Вы, горячие головы, прекращайте травлю человека. Говорите по существу дела, но не переходите на личности", - заявив Муждабаєв.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Ну, с*ка. Не надо ничего придумывать - берите и копируйте у тех, кто умнее вас. Но нет, приятнее продавать украинских заробитчан на экспорт", - Давиденко про "промах" влади

четвер, 4 червень 2020, 4:00

"Они пустые и тупые, как барабан. Карантин послабляют. 12-го послабили. 25-го послабили. 01-го ещё послабят. Уже и поезда запускают, и в садики пускают, и пляжи открывают. Но. Они продлили запрет на экспорт из страны ассортимента от вируса ещё на месяц...

Хіти тижня. Де час біжить назад: Вчені NASA виявили свідоцтва паралельного всесвіту

четвер, 4 червень 2020, 1:00

Неймовірне відкриття і гіпотеза, яка може перевернути науку. Але далеко не всім вона подобається... Концепція паралельного всесвіту існує з початку 1960-х років, в основному в умах шанувальників науково-фантастичних телешоу і коміксів, але тепер експер...