"У Кремля вкрай несприятлива ситуація – у нього більше немає варіантів. Залишається йти в глуху нєсознанку. Або виступати з такими абсолютно радикальними спростуваннями на кшталт «навіщо знищили тварин». Перш за все, це зовсім не справа Кремля – вказувати, що повинна знищувати і робити британська адміністрація на своїй території. Але сказати-то нічого, тому і доводиться говорити щось таке відволікаюче", - пише російський політолог Дмитро Орєшкін у блозі на сайті видання "НВ", передають Патріоти України, та продовжує:
"Звичайно, Кремль і далі може стояти на своєму: не зберігав, не надавав, родичів за кордоном не маю. У Росії немає альтернативи тиску Заходу. І потім, від Кремля вже нічого доброго не чекають. Подальші жорсткі заяви призведуть тільки до більшої ізоляції.
Процес однозначно пішов, і я думаю, що саме так потрібно трактувати події в Солсбері: шляху назад більше немає. І ті люди, які хотіли, щоб Путін був повністю залежний від силовиків і не мав навіть ілюзій хоч якось повернутися до нормальних відносин із Заходом, повинні відчувати якусь радість. Адже найближчі роки два Путіна вже нікуди і ні в якому вигляді не приймуть – навіть якщо він візьметься вдавати з себе голуба.
Слід очікувати швидкого прогресу в розслідуванні справи про отруєння Скрипаля. Дай Боже, його дочка Юлія заговорить і розкриє якісь деталі, про які слідство може ще не підозрювати. Хоча абсолютній більшості більш-менш незалежних спостерігачів і без того очевидно, звідки вітер дме, чим він пахне і де його зробили отруйним.
Отруєння Скрипаля – це саме той випадок, коли все вже зрозуміло. Росії залишається тільки складати губки бантиком і нагадувати. Рівень конфліктності буде тільки погіршуватися, адже Путіну (навіть якби він хотів) відступати вже нікуди, та й не можна.
Всупереч очікуванням президента про те, що Захід залежить від російських ресурсів – ця логіка не працює взагалі, тому що цим ресурсам є альтернатива. І чим жорсткіше Путін поводиться, тим жорсткішу симетричну відповідь він отримує.
Слід очікувати вербального загострення відносин між Росією і Заходом. Силові дії навряд чи можливі. Безумовно, любителі повоювати у Росії є – але ресурсів немає. Адже все те, про що заявляли раніше – лише слова і піар. Можна, звичайно, зробити ще два підводні човни або п'ять ракет «Сармат». Але хіба це щось змінює?".
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...