Працівники Харцизького трубного заводу, що зараз е працює, отримали гуманітарну допомогу від "ДНР" разом з членськими квитками. Представниця так званого "штабу по контролю за підприємствами" Ольга Позднякова заявила, що 12% співробітників трубного заводу отримали членські квитки ОД "ДНР". Про це пише у своєму блозі Євген Козаков, передають Патріоти України.
"... і сьогодні ми з ними на зустрічі поспілкувалися, щоб обговорити, чим живе трудовий колектив", - розповіла представниця "ДНР".
Чим може жити трудовий колектив на непрацюючому заводі?
Трудовий колектив вже не вважається таким, але "ДНР" потрібно показати, що життя в "республіці" поліпшується і ті, хто ще вчора сидів без хліба і зарплат, сьогодні вже отримали хліб, а завтра, може, і завод запрацює.
Про запуск заводу говорили неохоче і тільки так званий керуючий філією Харцизького трубного заводу Роман Хрокало. Він також отримав членський квиток, адже теж хоче гуманітарку, та й в приклад перед колективом таку людину треба поставити.
Ну і, звичайно ж, за пакет гуманітарки керуючий висловив свою любов до молодої і ніким не визнаної "республіки". Про запуск підприємства, яке стоїть з 2015 року, керуючий розповів тільки в здогадах, що в майбутньому, можливо через 2 місяці завод почне нормально працювати.
Незважаючи на те, що заводи продовжують простоювати, а люди сидіти без роботи, це не заважає "ДНР" роздавати членські квитки і привезену гуманітарку з РФ.


Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...