Від скреп "з любов'ю": В окупованому Луганську роздали прострочені презервативи з російської "гуманітарки"

Гуманітарну "допомогу" роздавали недалеко від школи.

Окупований Луганськ. Ілюстрація:ukr.media

У непідконтрольному Україні Луганську біля середньої школи №12 старшокласникам і перехожим роздавали прострочені презервативи. Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на місцевих жителів, інформують Патріоти України.

"Недалеко від будівлі проходив чоловік, йому теж дали. Він приніс додому, з'ясувалося, що гель і презервативи прострочені. Таке теж буває, людям на сміх", - сказала луганчанка Марина.

Інший співрозмовник Андрій додав, що "мабуть, прийшла чергова гуманітарка, але недогледіли за термінами»: "Потрібно ж кудись її дівати".

За його словами, раніше в так званій гуманітарній допомозі було прострочене дитяче харчування.

"Там все прострочене дитяче харчування виявилося. Діти труїлися, були консерви рибні та м'ясні, крупи з міллю і личинками", - додав луганчанин.

"Про силове звільнення Донбасу: Чи можливо реалізувати запропонований в РНБО сценарій", - Снєгирьов

понеділок, 26 жовтень 2020, 12:10

Подібні заяви з боку Кривоноса — скоріше політичні. Тим більше, що він міцно асоціюється з експрезидентом Порошенком. Наскільки допустимі такі висловлювання з вуст держслужбовця? Тут оцінку має давати керівництво РНБО. Днями заступник секретаря Ради на...

Народний депутат Кіт просить СБУ розслідувати російське громадянство Пальчевського

неділя, 25 жовтень 2020, 10:51

Варто зауважити, що у період із лютого 2019 року по березень 2020-го Андрій Пальчевський неодноразово брав участь у програмах на телеканалі "Россия 1". Примітно, що під час одного з ефірів за участі Ольги Скабєєвої він заявив, "що більше ви будете нас л