В той час, як Мінекології "пиляє" Кіотські гроші, хтось у владі продовжує старанно пиляти український ліс, - блогер

Якісну деревину відразу відправляють на експорт, адже комусь у владі потрібні "швидкі та легкі гроші".

Український ліс. Фото: gazeta.zn.ua.

"Еду в Одессу. По трассе сплошным потоком в сторону моря везут лес-кругляк. Насчитали уже больше 50 машин, а ехать ещё 300 км", - написав Олексій Давиденко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України.

Вместо стимуляции своей деревообрабатывающей промышленности и создания добавочной стоимости сырьевого продукта, государство стимулирует одноходовый распил леса на экспорт. Пока Минэкологии пилит Киотские деньги, кто-то во власти продолжает усердно пилить украинский лес. Такое впечатление, что отсрочку до 2017 года введения моратория на экспорт сосны сделали специально для тех, кто должен успеть за 2016 год вырубить весь украинский лес.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На суму €1 млрд: Україна розмістить 10-річні євробонди, - ЗМІ

середа, 22 січень 2020, 18:12

Міністерство фінансів України розпочало процес залучення першої зовнішньої позики у 2020 році. Згідно з повідомленням, запозичення здійснюватимуть у євро. Дохідність таких єврооблігацій прогнозують на рівні 5%, а обсяг має становити щонайменше €1 млрд....

Хіти тижня. У Чечні новий глава: Що трапилось з Кадировим

середа, 22 січень 2020, 18:00

Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров передав передав свої повноваження Мусліму Хучіеву в зв'язку зі своєю тимчасовою непрацездатністю. Відповідне розпорядження опублікували на сайті адміністрації глави і уряду Чечні. Хучіев займає пост лідера з 1...